Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Frankenweenie - po prawie 30 latach Burton zrealizował dla Disney'a pełnometrażówkę, opartą na krótkim filmie z 1984 roku, za który go z tej wytwórni wyrzucili :] Dla mnie rewelacja.

Link to post
Share on other sites

Ktoś już gdzieś polecał, polecę i ja „Cocaine Cowboys" świetny dokument o narkotykach w Stanach. Teraz poluję na książkę „Prawdziwy gangster" Jon Roberts , Evan Wright.

Link to post
Share on other sites

Hmm co ja mogę polecić z całego serca:

 

- Limitless

- Nietykalni

- Total Recall - Pamiec Absolutna (ta wersja z 2012)

- Looper

- Incepcja

 

Więcej na tą chwilę mi nie przychodzi, ale wiem że jeszcze kilka było. Kązdy z tych filmów wart jest obejrzenia, i wyróżnia się naprawdę dobrą grą aktorską i pomysłem, świeżością ;)

Link to post
Share on other sites

wyróżnia się naprawdę dobrą grą aktorską i pomysłem, świeżością

szczególnie Total Recall 2012 - proszę Cię... jak dla mnie cienizna straszna.

Jakieś posrane remake'i wychodzą ostatnio: Total Recall, Dredd i na dokładkę Red Dawn jako gwóźdź do trumny.

Link to post
Share on other sites

Akurat nie lubię remaków, lecz total recall jest akurat bardzo fajnie zrobiony i to trzeba przyznać, troszku odbiega od starego .

Każdy ma różny gust, aczkolwiek pozostałych filmów nie powinieneś mieć zastrzeżeń ;)

 

Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi:

- Avatar (ale mysle ze to kazdy zna)

 

Dobre filmy to tez:

- Prawo Zemsty

- I Am Legend

- Niepokonani

 

O ile jeszcze dobrze pamiętam to kod nieśmiertelności był też dobrym filmem ;)

 

I coś luźnego:

- Giganci ze Stali (chodź w mojej opinii temu filmowi brakuje trochę)

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Total Recall ledwo zmęczyłem do końca, jakby nie ciałko :menda: Beckinsale to bym pewnie nawet nie obejrzał. Film jest bardzo suchy jakby go porównać z tym z 1990 roku. Nowy Dredd wymiata w kinie 3D!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...