Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

W Terminatorze również brakuje logiki.

Tylko, że to jest typowy film akcji i nawet nie zwróciłem na to uwagi, kiedy go oglądałem naście lat temu. Inna sprawa, że ten wątek z ojcem z przyszłości można by pominąć i film nie straciłby na tym wiele.

Link to post
Share on other sites

"Przeznaczenie" oglądałem stosunkowo niedawno, jak dla mnie bardzo dobry film, chociaż z pewnością nie dla wszystkich.

 

Kilka dni temu zapodałem sobie The Equalizer. Dobre kino akcji, Denzel Washington i rosyjska mafia zawsze na propsie, sceny w magazynie trochę brutalne, ale miło się oglądało.  :P

 

http://www.filmweb.pl/film/Bez+lito%C5%9Bci-2014-316785

Link to post
Share on other sites

Typowy film akcji ? Cyborgi z przyszłości i A.I. niszcząca ludzkość to rzeczywiście bardzo typowe. Szczególnie w połowie lat osiemdziesiątych.

Poprawka - typowo film z akcją - akcja na pierwszym planie i mniejsza o to kto z kim i o której ;) Akurat w latach 80-tych powstały jedne z najlepszych filmów sf.

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

 

 

Poprawka - typowo film z akcją - akcja na pierwszym planie i mniejsza o to kto z kim i o której Akurat w latach 80-tych powstały jedne z najlepszych filmów sf.
 

Nie przesadzajmy, dzisiaj też mamy dobre sf o taki Star Trek, Moon, Iron Man - chyba z bólem ale bym go tu wpisał, Trylogia Nolana czyt. Batman, Interstellar też bym dołożył ale to tylko pod względem merytorycznym. 

Link to post
Share on other sites

 

 

akcja na pierwszym planie i mniejsza o to kto z kim i o której

 

Jeśli uważasz, że to "kto z kim" jest w Terminatorach nieistotne i skupiasz się na wybuchach to zaprzestańmy dalszej dyskusji, gdyż jest ona bezcelowa.

 

 

 

Batman,

 

Batman to nie jest science-fiction.

Link to post
Share on other sites

Jeśli uważasz, że to "kto z kim" jest w Terminatorach nieistotne i skupiasz się na wybuchach to zaprzestańmy dalszej dyskusji, gdyż jest ona bezcelowa.

 

Skupiam się na tym co istotne (na "wybuchach" w tym przypadku też) i taki błąd dotyczący pobocznego wątku mogę zrozumieć. Tak jak napisałem, mogłoby tej części nie być w ogóle w odróżnieniu do "Przeznaczenia", gdzie film traci całkowicie sens. Dziwne że zachwalasz ten film, jednocześnie dopatrując się w Terminatorze błędu, który jest zupełnie innego kalibru.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy te pojazdy itp. skutkują zmianą stylu życia lub wpływają na losy ludzkości będąc jednocześnie watkiem historii czy to tylko gadżety bohatera Czesio?
 

No ba, 3 część, włam do siedziby Wayne Enterprises, kradziejstwo zabawek, zastraszanie nimi ludzi, później reaktor jeździł po mieście i miał zrobić bum :P może nie wpływają na losy ludzkości ale na pewno na mieszkańców Gotham :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...