Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Wczoraj obejrzałem na brd jedynkę, następnie materiały dodatkowe. Dziś wieczorny seans kolejnej części.

Uwielbiam całą serię. I tylko się cieszę widząc co robią z nowymi częściami.

Z jakim szacunkiem podchodzą do klasyki i jak starają się doprowadzić do połączenia z filmem z 1968 roku.

Mogę się tylko domyślać, że kolejna odsłona to będzie War of the planet of the apes i mam wielką nadzieję, że dane mi będzie ją zobaczyć najpóźniej za 3 lata.

 

Polecam obie części, właśnie w takiej kolejności jak to zrobiłem. Tylko wtedy widać kunszt twórców oraz to, jak bardzo starali się pokazać ludzkość małp. Wtedy na wierzch wychodzi zwierzę z człowieka.

Czekam, aż młody wróci od babci i idę ponownie, tym razem w 2D

 

PS w filmie są smaczki dla fanów The last od US :)

Bigi poszliśmy za Twoją radą i wczoraj oglądaliśmy pierwszą część. Za chwilę wychodzimy do kina na dwójkę. Po jedynce jest bardzo dobrze, a przypuszczam, że po dzisiejszym seansie będzie efekt wow!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://photos-h.ak.instagram.com/hphotos-ak-xap1/10508004_511465568999263_554699850_n.jpg

 

No i już po seansie. Bardzo dobre, solidne kino. Hit to nie jest, ale się nie nudziłem. Dla mnie (i dla Izy też) 2 część jednak minimalnie lepsza, ale tylko ze względu na tempo akcji. No i Koba! - rewelacja!

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Skyfall akurat udowodnił, że QoS był wypadkiem przy pracy. Można nie przepadać za Craig'iem, ale w tym filmie wszystko było na swoim miejscu. Wiele nawiązań do klasycznych filmów serii, informacje o przeszłości Bond'a, pierwszy raz w historii 007 płakał - fakt, że nie było laserów i Atlantydy, ale to właśnie cenię sobie w nowych odsłonach - większy realizm, o ile można o czymś takim w kontekście tych filmów w ogóle mówić.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

W sieci już krąży cały film  :o   Przed oficjalną premierą  :o  

 http://3.bp.blogspot.com/-wNslXiz2qTY/U6LjuvsGtHI/AAAAAAAAALQ/NaQcmQbG3H4/s1600/The+Expendables+3+New+Banner.jpg


Która jest 15 sierpnia! :o


Co oni zrobili..... :(  

 

Przecież tym sposobem nie zarobią. :cry:

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt2388715/

 

Całkiem sympatyczny horror, korzystający z mniej oklepanych schematów - raczej warto.

 

http://www.imdb.com/title/tt1872181/

 

Za Spider-Man'em jakoś nigdy nie przepadłem. Maquire do tej roli według mnie kompletnie nie pasował, więc reboot przyjąłem dość pozytywnie, ale niestety druga część wypadła, moim zdaniem, znacznie gorzej. Jedynie dla zagorzałych fanów Marvel'a.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do tej pory nie oglądałem i jedynki i dwójki. Jakoś aktor mnie nie zbyt przekonał.Wcale się nie dziwię, że film wyszedł po prostu słabo.

 

Do kolekcji nie dałbym tego filmu.

 

Prawdopodobnie zabiorę się od razu za drugą cześć,niż za pierwszą.Wydaje się być  ciekawsza niż pierwsza.

Link to post
Share on other sites

Spider-man u mnie właśnie z Maquirem wypadł najlepiej ten nowy to taki niewymoczek a do tego ta Emma Stone ... chyba tylko ją obserwuję w całym tym filmie. 

do kolekcji nie dodam obu, ale imo pierwsza trylogia była lepsza ;)

Joe z Nicolasem Cage'em dobry film będzie u mnie na BD obowiązkowo ;) jedyny film w ostatnich latach godny uwagi z jego udziałem naturalnie 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Za Spider-Man'em jakoś nigdy nie przepadłem. Maquire do tej roli według mnie kompletnie nie pasował, więc reboot przyjąłem dość pozytywnie, ale niestety druga część wypadła, moim zdaniem, znacznie gorzej. Jedynie dla zagorzałych fanów Marvel'a.

...a Garfield to Ci pasuje? :roll:  Nawet ta jego filmowa dziewczyna zmiotłaby go jednym ciosem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...