Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

This is the End - gó**o.

 

potwierdzam, Może nie ma jakiś mocno wygórowanych wymagań odnośnie filmów ale to coś....... nie wiem co autor miał na myśli.

 

PEEPLES ( http://www.filmweb.pl/film/Oko+w+oko+z+te%C5%9Bciem-2013-599842#) podróba Zgadnij kto ale w gorszej wersji ode mnie 4/10

 

Millerowie 6/10 sporo fajnych scen ale do bólu przewidywalny

 

Kick ass 2- 5/10 (jedyna sporo lepsza)

 

Klątwa Chucky  3/10  z młodości pamietam te filmy ale ta nowa odsłona to jakaś paranoja, Wytrzymałem 20 min

 

Szybcy i wściekli 6  ode mnie 7/10 fakt, że nie jest to co byłow jedynce ale akurat ta część jest całkiem spoko

 

Iluzja-  8/10 ciekawe, wciąga, zaskakujące zakończenie

 

czekam na: Turbo i na Sklep dla samobójców

Edytowane przez radam5
Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1210819/

 

The Lone Ranger.

 

Nie polecam. Nuda totalna. Musiałem go rozbić na 3x bo zasypiałem. Pół godziny oglądania i .... zgon. Drugi dzień.... pół godziny oglądania.... zgon. Dzisiaj rano go dokończyłem. Nie wiem co mnie nakręcało... chyba tylko wizja zmarnowanego transferu jak nie obejrzę. Reżyser chyba nie mógł się zdecydować czy robi film dla 12 latków na kino familijne czy dla 30 latków. Totalna błazenada dla dzieci przeplata się tu, od czasu do czasu, z całkiem krwistymi scenami i poważnymi tematami.

 

Aktorstwo to dno. Żadnej postaci nie da się lubić oprócz białego konia. Tonto to imbecyl, Depp robi recykling swoich "najśmieszniejszych" gagów z Piratów, Sparrow na dzikim zachodzie. Lone Ranger to irytujący, wymuskany dupek bez jaj i naprawdę

ciężko wykrzesać w sobie coś pozytywnego do niego.

 

Efekty specjalne i sceny akcji niemiłosiernie przekraczają bezpieczny poziom "wiarygodności" przy którym mówimy... ok, mało prawdopodobne ale nieźle się to ogląda. Jest tu zrzynanie z niezłego kina. Scena z "milknącymi" nagle świerszczami na prerii, przed atakiem niby-indian, to zrzynanie z Once upon a time in The West Sergio Leone. Od czasu do czasu Tonto jedzie tekstami indianina Nobody z Dead Man Jarmusha. Reszta to oklepane w westernie jak kobyły tematy złych ludzi z kolei i ich sposobów na pozbycie się indian.

Link to post
Share on other sites

Jak myślisz, czyją opinią ludzie będą się kierować? Kolegi z góry czy twoim bełkotem?

 

Do tego twoje zdanie jest bez sensu:

 

"da się to oglądać, jakoś, ale z opinią się nie zgadzam ;)"

 

Powinno być:

 

(Moim zdaniem) da się to oglądać, więc z opinią się nie zgadzam.

 

a jak ma być po twojemu to (wtedy film nie może ci się podobać, ALE z innych powodów nie zdadzasz się z opinią):

 

(Moim zdaniem) nie da się tego oglądać, ale (jednak) z opinią się nie zgadzam.

 

Dlaczego cie jeszcze stąd nie wyrzucili? Twoje posty są zwyczajnie głupie.

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Nie są zwyczajnie głupie, tylko nie jesteś wstanie ich zrozumieć, a to już nie mój problem, 

Film nie jest totalnym dnem, można się pośmiać, gra aktorska do kitu ?, to raczej widz był do kitu, były dialogi naciągane i sztuczne, jeżeli ktoś lubi Piratów z Karaibów, to może mu się spodobać, bo on właśnie tak gra, wygląda to monotonnie

tak czy inaczej, stertą bzdur można nazwać 

 

Efekty specjalne i sceny akcji niemiłosiernie przekraczają bezpieczny poziom "wiarygodności" przy którym mówimy... ok, mało prawdopodobne ale nieźle się to ogląda. Jest tu zrzynanie z niezłego kina. Scena z "milknącymi" nagle świerszczami na prerii, przed atakiem niby-indian, to zrzynanie z Once upon a time in The West Sergio Leone. Od czasu do czasu Tonto jedzie tekstami indianina Nobody z Dead Man Jarmusha. Reszta to oklepane w westernie jak kobyły tematy złych ludzi z kolei i ich sposobów na pozbycie się indian.

ten cały fragment, gość pisze tu jakby miał okres, z płaczem wykrztuszał z siebie kolejne zdania, ledwie zrozumiałe,

ja napisałem dokładnie tak

da się to oglądać, jakoś, chodziło mi o to że film jest do przełknięcia, a nie do wyłączenia po 20 min ..., a z opinią się nie zgadzam, bo widzę tu podkoloryzowane fakty ...

 

To forum, ja tu nie mam zamiaru tracić czasu na wielkie posty, po paręset wyrazów.

Jeżeli czegoś nie rozumiesz wystarczyło napisać o rozwinięcie tego, a nie kolejny z płaczem dodał swoje dwa grosze ... 

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

@JonathanArcherPL

 

Indianin Nobody z Dead Man nazwał by Cię... stupid, white man ;-)

 

Zamiast skupiać się na mojej osobie i moich okresach możesz napisać kontrę na obronę.

Ja filmu nie wyłączałem, ja na nim zasypiałem. Które to są podkoloryzowane fakty?

 

Ja klasyków gatunku jak Indy Jones moge oglądać po 100x ale ten film jest po prostu głupkowaty i tyle.

Edytowane przez kbrbabzbtb
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
Indy Jones

może mi powiesz że z tą kryształową czaszką to był super hiper, film ?, może jeszcze w tej lodówce co przeżył wybuch atomowy ? ... no bez jaj ... 

 

Dobra koniec spamu ...

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

do Indiego nic nie mam, super filmy i fakt można oglądać przez cały czas i się nie nudzą :P, ale ten ostatni to była jakaś pomyłka :P, międzywymiarowcy, to nawet obok archeologii nie leżało xD, jak to ktoś napisał ze słuchawkami :P, ale kit tam, każdy ma swoje zdanie, sorry za nalot na twą osobę, gdyby mst się nie wciął z tym postem, do żadnej kłótni czy też, można powiedzieć wymiany zdań, by nie doszło ;)

Link to post
Share on other sites
http://www.imdb.com/title/tt1492966/ Rewelacja, ale raczej niewskazany dla młodzieży. Nie z racji bluzgów czy jakichś ekscesów, ale dlatego, że osoby zbyt młode nie będą w stanie zrozumieć zawartego w nim humoru.

Potwierdzam i podpisuję się pod rekomendacją. Świetne 3 sezony będące połączeniem sitcomu i standupu z Louisem C.K. w roli głównej. Ostry humor nie uznający żadnych świętości oraz trafne i często brutalnie szczere obserwacje na temat życia i rozczarowań, jakie ze sobą niesie.

Fanom Louisa C.K. polecam również (niestety tylko 1 sezon) serialu produkcji HBO pt Lucky Louie.

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...