Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Sądząc po awatarach jest na forum kilku fanów Futuramy, więc jeśli ktoś nie wiedział, to dzisiejszy odcinek jest ostatnim :(

 

Comedy Central okazało się być warte niewiele więcej od Fox'a. Informacja o tym, że nie będzie ósmego sezonu wypłynęła ponoć już pod koniec kwietnia, ale natknąłem się na nią dopiero dzisiaj. Pozostaje mieć nadzieję, że inna stacja pójdzie po rozum do głowy i serial powróci na anteny (torrenty :P ) po raz trzeci.

Link to post
Share on other sites

Man of Tai Chi

http://www.youtube.com/watch?v=zd5WUn2oM8Y

 

Opowieść o mistrzu który dla honoru i chwały będzie walczyć!!!

Reżyserem jest Keanu Reeves, zdziwiło mnie to ale przyznam że film jest dopracowany

Obowiązkowa pozycja dla fanów sztuk walki

 

 

A tu zapowiedz najnowszej produkcji z aktorami którzy nie mają dość

http://www.youtube.com/watch?v=zM8T963JFgE

Edytowane przez desmon
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj natknąłem się na info, że będzie Expendables 3. Poprzednia banda + Mel Gibson, Harrison Ford, Wesley Snipes ... ha ha ha, nowi emeryci dołączają do projektu. Lubię tą serię i tą ekipę starych zakapiorów ze względów sentymentalnych. Dialogi wychodzą całkiem zabawnie ale za dużo jest nudnych jak flaki z olejem scen walk. Jak proporcje będą na korzyść tego pierwszego w 3-ce to super.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zaraz, zaraz... To jest jakaś CZWÓRKA w takim razie. Bo ja widziałem trzy części i to co jest na trailerze nie pasuje do żadnej, którą obejrzałem. Były najpierw części dwie - jedna jak te wojska wkroczyły i on wyjechał, dwójka jak był w mieście i zakładał szkołę a trzecia była właśnie prequelem - jak on był młody.

Link to post
Share on other sites

Zaraz, zaraz... To jest jakaś CZWÓRKA w takim razie. Bo ja widziałem trzy części i to co jest na trailerze nie pasuje do żadnej, którą obejrzałem. Były najpierw części dwie - jedna jak te wojska wkroczyły i on wyjechał, dwójka jak był w mieście i zakładał szkołę a trzecia była właśnie prequelem - jak on był młody.

Może pomyliłem coś. :E Nie pamiętam włąśnie bym oglądał prequel także jak zobaczyłem to, to pomyślałem, że to właśnie jest ta 3jka :wariat: Możliwe, że masz rację.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...