Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

Jeśli kogoś interesuje taka tematyka, to polecam serial m.in. na YT : „Starożytni kosmici" :)

Oglądam cały czas :D, zaintrygowały mnie Elektrownie z piramid xD, i wykorzystywanie technologii Tesli przez tamte cywilizacje xD

Link to post
Share on other sites

To jeszcze sporo zabawy przed Tobą :) Im dalej tym lepiej. Jest to chyba jedyny amerykański remake brytyjskiej produkcji, który, według mnie, wyszedł dużo lepiej niż oryginał.

 

Czy poza Oblivion'em pojawiło się przez ostatnie dwa tygodnie coś godnego uwagi ? 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Podobno MUD jest dobry, ale nie widziałem tego osobiście jeszcze. Co do Gallagher'ów to mam tylko stracha czy nie zjadą w dół poziomem tak jak nieszczęsny Weeds. Bo nie oszukujmy się. Ostatnie sezony to rzygi... O Californication, szkoda nawet mówić. Chyba już dwa sezony przegapiłem... dno...

Link to post
Share on other sites

Californication przemiliczę, chociaż nadal oglądam, ale ostatnie sezony Weeds, mimo iż dużo gorsze od pierwszych, nadal były w miarę zabawne. Przez dwa tygodnie narobiłem sobie sporo zaległości serialowych i nie wiem, za co się najpierw zabrać, a do tego dochodzą znajomi, którzy już dzisiaj chcą mnie wyciągać na chlańsko i palenie :P

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja suchy siedzę. :/ Californication chyba nawet zacząłem oglądać któryś sezon i po prostu olałem w trakcie. Z nowych co jeszcze nie widziałem, podobno jest dobry "Na granicy".

 

Faworytem tegorocznym jednak, jest dla mnie "Under the dome".... Stephen to jednak Stephen.... Nie po darmo ma KRÓL na nazwisko...


 

 

ale ostatnie sezony Weeds, mimo iż dużo gorsze od pierwszych, nadal były w miarę zabawne

 

To musiałeś być chyba bardziej upalony niż ja, gdy to oglądałem...

Link to post
Share on other sites

 

 

podobno jest dobry "Na granicy"

 

Jeśli chodzi o "The Bridge" to przed wyjazdem obejrzałem dwa odcinki i jest nieźle. Główną rolę męską gra Esteban z Weeds :)

 

Jeśli nie oglądałeś to polecam "Suits". 3 tygodnie temu ruszył trzeci sezon. Najlepszy serial o prawnikach jaki widziałem, wątki z dragami dość częste ;)

 

 

 

To musiałeś być chyba bardziej upalony niż ja, gdy to oglądałem...

 

Zazwyczaj byłem - leciało latem i przeważnie oglądaliśmy większą ekipą... 

Link to post
Share on other sites

Broken City / Władza - średnio. Film do obejrzenia jak poważnie nie ma się nic innego do roboty, ale kapci z nóg nie zrywa.
Tylko Bóg wybacza - jeśli komuś nie pasował Drive, to niech nawet nie sięga. Film ma ciężki przekaz.

Link to post
Share on other sites

http://elipunto.files.wordpress.com/2013/04/red2-2.jpg

 

RED2 - ah jak ten film dostarcza! AH JAK! JAK!

 

chciałbym być takim emerytem. Malkovich w najwyższej formie, zgarnął cały film dla siebie.

widzowe 30+ spokojnie 8/10, młodsi lubiący FF i zmierzch mogą odjąć punkcik ;)

 

Ta komedia smakuje jak wyborne wino

Link to post
Share on other sites

 

 

Jedynka była świetna , na numero dwa narobiłeś mi tylko jeszcze większego smaka kinowego .
 

 

I cholernie Ci zazdroszczę, że seans przed Tobą:) Odczekam z tydzień i wybiorę się ponownie. (mam masę poniedziałkowych kuponów ;)

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Jak na razie najlepszym film jaki oglądałem w tym roku to StarTrek, po prostu rewelacja, SF to mój ulubiony gatunek, dlatego Redzi schodzą na dalszy plan, mam nadzieję że na Hobbicie się nie zawiodę :D

Link to post
Share on other sites

Nie chodzę do kina zbyt często, szczególnie od czasu zakupu nowego telewizora i złożenia zestawu 5.1, ale jak już idę, to jest to przeważnie film minimum na czwórkę. Dzisiaj obejrzałem "The Wolverine" i jest to z całą pewnością jeden z najgorszych filmów, jakie widziałem w kinie. Dla swojego usprawiedliwienia mogę jedynie napisać, że zostałem na niego zaciągnięty przez dziewczynę, która będzie to długo odpokutowywać :P 

 

Absolutnie odradzam fanom X-Men'ów, ale nie tylko.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...