Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Gość effendi360

Czytałem to w zeszłym roku.



"Twórcy "Under the Dome" zauważają, że w serialu dojdzie do kilku znaczących zmian w porównaniu do książki. Inne będzie również zakończenie pierwszego sezonu, które ma zaskoczyć i zadziwić widownię. Producenci mają również plany na kolejne sezony."

Link to post
Share on other sites
Książka fantastyczna. 927 stron mięcha, narastającej paniki i szaleństwa. No i końcówka wymiata (nie będę spojlerował).

 

Ze wszystkim się zgodzę :) oprócz końcówki, jak dla mnie słaba.

 

A od siebie polecę Wielkiego Gatsby'ego ale chyba tylko dla efektów audiowizualnych, uczta dla oczu :)

Edytowane przez BlueMike
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Serial nadrobi skoro mają zmienić. No Stephen tak średnio pojechał jak na jego możliwości z końcówką. Zresztą czekam też na dalsze losy opowiadania "Mgła". Film też był... A to jest materiał na serial.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ze wszystkim się zgodzę oprócz końcówki, jak dla mnie słaba.

 

Akurat tej książki King'a nie czytałem, ale wchłonąłem zdecydowaną większość jego powieści i opowiadań i niestety z przykrością stwierdzam, że nie ma talentu do końcówek. Dość często okazuje się, że na samym końcu niesamowicie wciągającej i wielowątkowej historii, która potrafi solidnie przestraszyć, czai się wielki potwór/pająk/kosmita czy inna maszkara, która bardziej na miejscu wyglądałaby jako efekt zajęć plastycznych w przedszkolu niż finał książki jednego z najbardziej poczytnych pisarzy XX i XXI wieku :/ 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Obejrzałem wczoraj odcinek "Under the Dome" i kurna już mnie wkurzyli jednym motywem. Zamiast fanatycznej stacji religijnej z prowadzącym... którego ten kto czytał książkę na pewno pamięta, ją rozrywkową prowadzoną przez jakiegoś dredziarza... fu*k.

Link to post
Share on other sites

Mojemu bratankowi film się podobał, ja niestety byłem zmuszony obejrzeć ten syf jeszcze raz z tym, że w 3d dla odmiany, zasnąłem w 30 minucie filmu całe szczęście okulary 3d zamaskowały dobrze moją chwilową drzemkę :P.

Link to post
Share on other sites

Under a dome - serial na podstawie książki S.Kinga

napisanej na podstawie The Simpsones :)

http://3.bp.blogspot.com/_Cb4mdL5MI2A/TNpxhaDmcKI/AAAAAAAAHpg/9VASSFTMkWw/s1600/vlcsnap805188ye2.png

 

 

 

na poważnie, na pewno obejrzę

Link to post
Share on other sites

"Olympus Has Fallen" - trochę zbyt dużo patetycznych wstawek w rodzaju upadającej w zwolnionym tempie flagi, ale ogląda się całkiem nieźle, oczywiście jak na konwencję, bo nie jest to specjalnie ambitna produkcja. Skojarzenia z "Die Hard" przychodzą na myśl dość szybko, jednak Butler'owi do Willis'a sporo brakuje.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepsze no i przede wszystkim był w miarę wyrazisty czarny charakter, czego nie można powiedzieć o DH5.



BTW wrócił Wilfred, jeśli ktoś poza mną go tutaj ogląda.

Link to post
Share on other sites

Atlas jest nie dla wszystkich, według mnie jest niezły :P.

 

W tym miesiącu zmordowałem trzy sezony "Game of Thrones", nie lubię seriali ale ten jest nawet spoko a zwłaszcza pierwszy sezon. Na trzecim trochę się wynudziłem. Czekam na czwarty.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

jak, to się nawet kupy nie trzyma, przeskakiwali jakby w czasie, no i jeszcze te chędożone pedały, które powinny zostać skrócone o głowę, film bardzo dziwny...

na szczęście Django zrekompensowało mi to gó**o :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...