Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

To jest prawie w niewidocznym miejscu Tycha więc szlifuj, zabezpieczaj i pomaluj... gorzej gdyby już wyszło za rant :menda:  Wtedy to możesz sobie kupić taką naklejeczkę na auto "Ruda tańczy jak szalona" :D

Ja zmieniłem trochę 'imidż' u siebie na oryginał... Moje lampki czarnuchy wyleciały do nowego właściciela a ja założyłem standardowe lampy. Odkleiłem też już gumę z grilla i on też już powrócił do serii - czyli chrom.

Szczerze mówiąc teraz tak patrzę i to już nie moje auto ;( Chyba lampeczki rozkleję, wsadzę soczewkę bi-xenon, środek machnę znowu na czarno a klosze przeszlifuję i dam do lakierowania...

 

Przed:

 

 

dUgqJ4d.jpg

 

 

 

I po... Ale jeszcze z czarnym grillem

 

 

YmdOoGM.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Kwestia tego czy jest sens pakować ze 3-4 koła (nawet robione totalnie po taniości) w auto warte około 1000 złotych. No i jeszcze kwestia tego czy masz ochotę wozić rodzinę czymś ze spawaną podłogą nie wiedząc w którą stronę się to poskłada przy, tfu tfu tfu, jakimś mocniejszym dzwonku. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hondy, Mazdy, Ople, Fordy, Fiaty i każdego modelu każdej marki, których początkowi właściciele zaniedbali kwestię konserwacji. Czasem tylko problem występuje rzadziej. 

Moje Subaru też niestety zaczyna się temu poddawać. Na razie ranty nadkoli, ale bardzo dokładnie nie był oglądany.

Link to post
Share on other sites

 

 

Co mówi rdza do Hondy Accord?Zapraszam w moje skromne progi,he he.

 

Byłem napalony jak dzik na szyszki na accorda VII w type S i na szczęście zrezygnowałem. Znajomy kupił niedawno VII i ruda atakuje mimo, że samochód pod dachem (wiata). Jak sobie pomyślę, że o mało nie dałbym 30k za furmankę która ropiałaby mi pod blokiem przy każdym odprysku od kamienia, o miejscach typowych nie wspominając to stwierdzam, że chyba bym tego nie przeżył :roll:

Link to post
Share on other sites

nie przejmuj się w accordach jest dokładnie to samo xD i również mam do roboty

 

W Jazzach jest dokładnie to samo, ale na szczęście prawe nadkole jest zdrowe (jakby nie patrzeć, lewa strona samochodu mocniej dostaje po du**e, więc nic dziwnego).

Link to post
Share on other sites

Byłem napalony jak dzik na szyszki na accorda VII w type S i na szczęście zrezygnowałem. Znajomy kupił niedawno VII i ruda atakuje mimo, że samochód pod dachem (wiata). Jak sobie pomyślę, że o mało nie dałbym 30k za furmankę która ropiałaby mi pod blokiem przy każdym odprysku od kamienia, o miejscach typowych nie wspominając to stwierdzam, że chyba bym tego nie przeżył :roll:

mam accorda vii type s jedyne miejsce gdzie mam rudą to te nadkola, znam też innych i nie mają problemów, więc dużo zależy od egzemplarza i czy nie pochodzi ze Szwecji itp

Edytowane przez QubaKpl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...