Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

U mnie TCS odłączone bo pompę trzeba wymienić.

Założone 4 nowe zimówki i gdy jest ciepło (10 powietrze, 12-14 asfalt) to zimówki na przodzie mają ciężkie chwile.

 

Gdy przy takiej temperaturze dodatkowo popada deszcz i zrobi się mokro to jeżdżę jak na lodzie bo zimówki nie znoszą mokrego asfaltu i wysokich temperatur.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

oj oj jakie biedne te opony 2-3 dni i po bieżniku, to co wy kupujecie dębicę czy kormorany  ;)

moje już tak czwarty sezon jeżdżą i jeszcze jeden przejadą

nie przeczę, że to dla nich zdrowe jak wyjdzie słoneczko, ale wyolbrzymiacie takich dni jest dosłownie kilka jak już zacznie się ta nasza niby zima

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja, biedny student, jako że przy kupnie auta dostałem drugi komplet felg, też z wielosezonówkami (205/60 15) to póki co je katuje, a na następną zimę wyposażę się w porządne zimówki. Ostatnio, wracając do domu nabrałem trochę doświadczenia. Będąc na dwójce zacząłem przyśpieszać i po wpięciu 3. biegu szarpnęło dosyć mocną tyłkiem, a droga była sucha, jedynie temperatura poniżej zera. A mam tylko połowę momentu co Greq, więc wyobrażam sobie co się dzieje u Ciebie z otwartym dyfrem. Wytrzymaj do wiosny :P

 

Ja z tyłu mam do połowy zużyte Micheliny MXV4, a z przodu Toyo TPT, jak nowe.

Edytowane przez B o r o
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie mam sprzegla :wariat:
Masz %-)

 

 

 

Jak chcesz to udowodnie jezeli dostarczysz mi nowy komplet opon na tyl :wariat:

Tym sposobem to ja Ci udowodnię, że opon zimowych przy 0*C pozbędę się w godzinę w potworze, który ma 116KM i 170Nm. Sztuka dla sztuki.

 

Chciałbym zobaczyć czy rzeczywiście jeździsz tak na co dzień, bo papier (w tym wypadku ekran) przyjmie wszystko. Drachen dobrze napisał, że albo wyolbrzymiasz sprawę albo masz rozum osiemnastolatka pałującego BMW 316 w gazie do odcięcia na każdym biegu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U siebie mam 590 niutów i opony Kumho KW27 (szerokość 255 tył) i po 1,5 sezonu zimowego i ok 4000km zrobionych na tych oponach zostało mi z tyłu niecałe 6mm bieżnika. W zimę jeżdżę z włączonym DSC i nie korzystam z większości możliwości napędu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...