Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

@Kawon, auto marzenie. Nie mogę się doczekać tej wiosny skoro takie plany masz.

EDIT: a s4 b5 to już w ogóle... 

 

Teraz moja kolej  :menda:  :menda:  :menda:

 

15901059425_cf14b6f260_c.jpg

 

15715010399_8f1779ae09_c.jpg

 

15715289277_e81a432ed4_c.jpg

 

Zapomniałem dodać, że te kierunki w Plastidipie tylko z ciekawości zrobiłem. Docelowo będą białe smoke'i oraz EU spec lampy (z soczewkami)

Edytowane przez B o r o
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak dla mnie to kazdy boxer brzmi jak wiertarka

 

W ciągu mojego życia miałem wiele wiertarek w swoich rękach. Żadna nie brzmiała jak boxer.... co innego wkrętarka pracująca na wolnych obrotach :D

 

Tutaj jednak doszukiwałbym się porównania z silnikiem montowanym w Porsche -> 6-cyl boxer.

 

Najbardziej podobny dźwięk generują 12 i 14V Makity oraz 18V B&D. 

Link to post
Share on other sites

ja jestem zdania że na rynku polskim 80% aut to szajs, przez naszych kochanych i lubianych sprzedawców. Przekręcane liczniki oraz podrabiane książki serwisowe, ja swój samochód kupiłem dopiero po pół roku, i cieszę się nie wpadł mi w ręce trup. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak dla mniej największym szajsem jest cała grupa VAGa... Nie mam pojęcia jak można płacić kilka razy więcej za takie coś jak Golf czy inny Passeratti oraz innomarkowe ich odmiany. Kupi sobie potem jeden z drugim takie wynalazki i wrzucają "śmieszne" obrazki o z niby psujących się Alfach czy jakiś Francuzach... 

 

Najbardziej mnie rozwala jak ktoś chwali Golfa/Octavię czy inne Fabie za dobre prowadzenie i wygodę jednocześnie mówiąc, że Alfa Romeo to złom i się psuje, albo sam ma niezniszczalne 2.0 TDi, w którym wcale się nic nie dzieje, a pękające głowice to jakaś bujda  :D

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites
A czemu?

 

Nienaprawialne samochody. Kilku mechaników nie dało rady (nawet aso źle zdiagnozowało) i wtopione ciężkie tysiące :(

 

Suma napraw i aut = nowy samochód. Dodam, że A4 2001 i Toyota 2002r. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

@up, przepadek 1 na 100000 czy 1 na 10 z tą usterkowością??

Moim zdaniem pie*dolenie o Chopenie, każdy samochód może się popsuć, a to że mechanik nie potrafi postawić diagnozy to znaczy że minął się z powołaniem... O ASO nie wspominając, tam liczy sie tylko $$ dla warsztatu... Jak wszędzie z resztą.

Jeśli jest się totalnym laikiem to można komuś nawciskać że auto jest nienaprawialne.

 

Jakoś nie mam przekonania do francuzów, ale to moje zdanie. Każdy jeździ tym czym chce. O gustach się nie dyskutuje.

Link to post
Share on other sites

Awarie to przypadki losowe, chyba, że są to wrodzone wady jak chociażby 2.0 TDi, 2.0 TFSi albo JTS Alfy Romeo.

A chore jest gadanie głupot popartych doświadczeniami kolegi brata ojca sąsiada, że jakieś auto jest awaryjne.

Raz ktoś znajomemu odradzał kupno nowej Insignii, czemu? Bo koledze się coś popsuło i musiał naprawić :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Padaczkę ogarnąłem,całą sobotę z nią walczyłem,nie dałem za wygraną.Cofnęło się paliwo do baku i w filtrze poziom zeszedł poniżej rurki zasysającej,dolałem paliwa do filtra i zassał.Co prawda połowicznie problem rozwiązany bo nadal nie wiem dlaczego paliwo zeszło z filtra ale wiem choć na czym stoję i gdzie szukać.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...