Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Dziadostwo żeby nowe auto miało tyle baboli. Powodzenia życzę w walce z tym dziadostwem!

Jak na razie pelna kulturka, Pan z serwisu dzwoni i pyta o poszczegolne punkty na liscie, bardzo skrupulatnie podchodzi do tej naprawy, co jak co, ale jak na razie to bardzo sobie cenie podejscie tego Pana z Auto Fusa :)

A co to za auto greq?

http://forum.benchmark.pl/topic/3670-czym-sie-rozbijasz/?view=findpost&p=1398974

Tutaj foty jagody ;)

Link to post
Share on other sites

No to wlasnie uswiadczylem tego o czym mowisz:

 

Jak robili mi zderzak to rozwalili mi zaslepke od spryskiwacza, buja sie na wszystkie strony, a jak sie zamyka to nie przylega rowno do zderzaka, odstaje.

Pomyslalem, ze nie przeszkadza i zrobie to kiedys przy okazji.

 

Ta okazja nadeszla, wiecie jaka informacje zwrotna dostalem od dzialu blacharskiego?

 

"Probowalismy, ale sie nie udalo. Dopoki nie odpadnie to tak musi byc"

 

RLY?

 

Naprawa blacharska za ponad 12 tys. PLN, uszkadzaja jeden element i nikt sie jeszcze nie poczuje zeby przeprosic.

 

Bede sprawe na dniach rozwiazywal, bo na pewno tak tego nie zostawie.

 

Jak chcecie to moge informowac o przebiegu sprawy.

Link to post
Share on other sites

Ja bym z chęcią poczytał jak się wywiąże serwis. Sami teraz walczymy z serwisem toyoty aby wymienili oba przednie amortyzatory w ramach gwarancji a nie jeden jak proponuje serwis, no ta bene sytuacja powtarza się drugi raz w ciągu 28k km że cieknie lewy amortyzator

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

"Probowalismy, ale sie nie udalo. Dopoki nie odpadnie to tak musi byc"
:roll: o mój Boże... 

 

Jak chcecie to moge informowac o przebiegu sprawy.
Pewnie i życzę pomyślnego rozwiązania. 

 

190E '92
Właśnie takie samochody trzeba kupować. Stare konstrukcje są solidne czego nie można powiedzieć o tych nowych. Aż strach kupować auto z salonu jak się słyszy jakie wałki robią... Dziadostwo. 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jagoda powrocila!

 

Zrobili ta zaslepke, co prawda nie idealnie, ale juz nie odstaje przynajmniej.

 

Ze wszystkich wad ktore wymienialem wczesniej jak na razie jedyny rozwiazany problem to zawieszajacy sie CiC/Combox....

 

Reszta wad jak byla tak jest.

 

Tak przy okazji od razu wstawilem jagodce nowe zabki:

http://greqone.pl/forum/zabki.jpg

http://greqone.pl/forum/zabki2.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...