Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

R6 Panowie Yamaha i MK3 Mondeo jako Powóz do Dalekich podróży. A R6 i tak Pali więcej 7l/100km a i 12 zje jak z nią w zgodzie śmignę na obrotach od 10k do 14 500. Mk3 za to 3.9 w trasie przez całą Polskę jako średnie mi pokazała i zgadzało się z paragonem na stacji, ale gdy zimny ten 2.0 TDCI to 8 wypija bez zająknięcia :) Pozdrawiam Wszystkich używających Migaczy :)

Link to post
Share on other sites
R6 Panowie Yamaha i MK3 Mondeo jako Powóz do Dalekich podróży. A R6 i tak Pali więcej 7l/100km a i 12 zje jak z nią w zgodzie śmignę na obrotach od 10k do 14 500. Mk3 za to 3.9 w trasie przez całą Polskę jako średnie mi pokazała i zgadzało się z paragonem na stacji, ale gdy zimny ten 2.0 TDCI to 8 wypija bez zająknięcia :) Pozdrawiam Wszystkich używających Migaczy :)

Tak czytałem na początku i mówię, cholera, jakim cudem Mondeo do 14500 się kręci :D

Kurdę,zazdroszczę motocyklu :( Ale z moim szczęściem zabiłbym się zarz pewnie :(

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Witajcie.

 

Być może komuś się to przyda lub zainteresuje.

Jakiś czas temu zobaczyłem dym wydobywający się z kierownicy i zapach spalenizny. Jeździłem z tym ponad miesiąc (zdarzało się to rzadko), ale po pewnym czasie zaczął także zacinać się przełącznik zmiany świateł (wył.<>postojowe<>mijania). Również to nie było regułą, w ciągu kilku dni zaciął się dwa razy.

 

Kupiłem nowy przełącznik, oryginalny (ciut ponad 100 zł z przesyłką). Wymieniłem sam. Pokaże zdjęcie starego (za jakość przepraszam), na którym widać przepalony styk.

 

http://images.tinypic.pl/i/00230/ssbdnu5an6x6.jpg

Link to post
Share on other sites

To by się zgadzało bo każdy mówi zawsze M3 a de facto wersja M to potwór. Jak kupywał tą beśkę zdaje się że sprzedawca zachwalał to jako M ale nie wiem czy to nie tyczy się M pakietu w sensie zderzaki, lampy, felgi i inna kierownica. Dla mnie najważniejsze że jest moc :P  Albo dokleić naklejkę tak jak Szarik mówi i już jest M :menda:

Link to post
Share on other sites
W ostatnim Zakupie Kontrolowanym było pokazane fajnie auto dla ludzi, którzy lubią cisnąć. Tylko podobno się silniki często psują. VW Phaeton 5.0 TDI za ~60 tysięcy.

Diesel jest do małego spalania a nie ciśnięcia, kiedy ludzie zrozumieją to wreszcie :(

Link to post
Share on other sites

Ten motor ma 750Nm i ciągnie jednakowo z każdej prędkości. Miałem okazje jechać Q7 V12 TDI i nie powiesz mi, że dieslem nie można cisnąć bo zawstydził by niejednego benzyniaka ze "znaczkiem GT".

 

wolnossące silniki to się zostały tylko w ciężarówkach itp
A gdzie tam, ciężarówki bez doładowania to również zamierzchłe czasy.
Link to post
Share on other sites

W środku pięknie ale silniki padaki i dlatego ich tak mało jest, i ludzie przy kasie nie kupują VW bo myślą ze kazdy moze miec, bo VW nie jest uważany za luksusowe toczki i kupuje np S klase.

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...