Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

Multipla sie nikomu nie podoba... Multipla to nowoczesna forma dawnej włosienicy.

Im to wytłumacz http://www.multiplaklub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=58&Itemid=30&lang=pl:)

Na zlocie można zobaczyć niezłe wypasy

 

http://www.multiplaklub.pl/images/stories/multipla/galerie/05%20chomiaza.jpg 

Link to post
Share on other sites

@@mejor, no ja bym nie powiedział. Infiniti Q30 ma już bardziej SUV-owy charakter i jakiś bardzo podobny do Mazdy 3 nie jest.
Co do Q50 i Mazdy 6... Coś w tym może być, ale wydaje mi się że prawie wszystkie japońskie sedany z segmentu D mają bardzo zbliżoną do siebie stylistykę, która IMO jest rewelacyjna (poza kilkoma przypadkami)

Link to post
Share on other sites

A ilu z krytykujących Multiplę siedziało chociaż w środku? Ten samochód jest bardzo praktyczny przy swoich wymiarach (długość 3,99m, gdzie nowy Golf ma 4,26) - wygodny dla 6 osób (z przodu mogą siedzieć 3 osoby), z dużym bagażnikiem (430 litrów vs 380 w Golfie). Jest idealnie przygotowany do tego, czemu ma służyć, a dodatkowo jest JAKIŚ w przeciwieństwie do większości anonimowych pudełek na kółkach.

Sam bym w życiu nie kupił, bo nie widzę siebie w vanie ani SUVie, ale w swojej klasie jedna z lepszych propozycji.

Link to post
Share on other sites

taa 3 osoby na nie całych 1,5m, przetrzeń i wygoda normalnie

dodam, że w golfie (skoro już porównujemy) jest mniej więcej tyle samo miejsca na szerokość i w cale nie jest przesadnie luźno

także nie muszę siedzieć w środku by wiedzieć, że to jakiś nie śmieszny żart, a nie samochód

Link to post
Share on other sites

Podaję za autocentrum.pl:

Multipla:

Szerokość nad podłokietnikami z przodu 1578 mm 
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu 1538 mm 
 
Golf:
Szerokość nad podłokietnikami z przodu 1469 mm 
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu 1440 mm 
 
Jeśli dla Ciebie 10 cm różnicy w samochodzie takiej wielkości nie robi różnicy, to faktycznie średnio się dogadamy... Jak 158 cm to jest "niecałe 1,5m", to ja jestem chyba słaby z matematyki.

 

EDIT:

BMW 5:

Szerokość na wysokości podłokietników z przodu 1518 mm 
Szerokość na wysokości podłokietników z tyłu 1485 mm 
 
 
No ale BMW 5 to jest przecież wygodna niemiecka limuzyna, nie? :D
Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...