Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

A dajcie spokój. Z policja luz. Gorzej inni kierowcy i piesi na pasach:/

to masz szczęście bo ja dmuchałem od czasu nagłośnienia sprawy M3 już 3 razy :D ... za trzecim razem wymsknęło mi się "znowu?" przy niebieskim, był trochę w szoku i przyznał się, że robią kilkudniową nagonkę na prawie wszystkich szoferów Bayerische (nie wiem ile w tym prawdy) :evil:

 

 

@Raptor7, ślicznotka :]

 

 

BTW co by nie spamować już, ostatnio częściej śmigam P.2 do roboty niż autkiem :)

http://vpx.pl/i/2014/06/11/bike_szarika.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

A jak wygląda u Was jazda po mieście w takie upały? Dziś na parkingu jakiś 84 (tak, osiemdziesiąt cztery lata) letni dziaduś tak świetnie cofał swoim najnowszym Civiciem, że na prawie pustym parkingu koło dentysty zarysował mi pół przedniego zderzaka i naderwał tablicę rejestracyjną. Tak jak się spodziewałem zaczęły się pretensje typu: "gdzie pan parkujesz" (stałem idealnie na parkingu, ogólnie mógł mi naskoczyć), było też "jak jeździsz" :D Trochę podzwoniłem, znajomy lakiernik wycenił taką robotę na 300-500 zł w zależności od tego, czy zderzak trzeba będzie zdejmować, dziadek chciał się kłócić ale i tak nie miał nic do gadania, mógł albo się dogadywać albo dzwonić po policję (był monitoring więc lajtowo). Już chyba wolę wlec się za "koteckami" Bigiego niż kłócić się ze starymi krakowskimi mistrzami kierownicy. Żeby było mało okazało się, że dentysty dziś nie ma :wariat:

 

W sumie to tak napisałem, żeby się wyżalić xD 

Edytowane przez Klikacz
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@robaczku i do freeride, bardzo podatny na modyfikacje :) ma uciętą sztycę, żeby siodełko było jak najbliżej ramy. 10 lat jeździłem w stylu mieszanym (dirt, freeride, street) na rozmaitych sprzętach (bmx też). P.2 kupiłem bodaj w 2008 i już w pierwszym miesiącu został totalnie przebudowany pod street, dostał nawet gumy Schwalbe Crazy Bob  :evil:.  W 2011 niestety zakończyłem zabawę (problemy ze stawami). Szkoda było mi się rozstawać, dlatego zmodziłem z niego taką łagodną wersję turystyczną ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Szczur sprzedany. Po 2.5 roku używania srałdi już dziękuję. Tak szarego, nudnego i bez wyrazu auta już nie kupię. Nie rozumiem tego szału za VAG. Zniechęciłem się do marki już chyba na stałe. Nie mogę tego racjonalnie wytłumaczyć, ale coś mi w nich nie pasuje.

 

http://www.focusst.org/forum/attachments/focus-st-performance/26347d1385490153-godspeed-type-c-intercooler-approval.gif

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...