Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Z doświadczenia Ci powiem, Będziesz Miał Wydatki.

Wiem, cala BMW :)

Ale teraz zarabiam dosyc ladnie a zawsze chcialem miec E60 i musze ja miec.

Choruje na nia od kiedy weszla na rynek.

Za byle lusterko chca w uj floty i chyba raczej uzywki nie dostaniesz tak latwo jak do paska czy skody ;)

Tutaj wszystko duze silniki w tej Kanadzie, a slyszalem ze 3.0 i 4.4 warto brac.

Link to post
Share on other sites

Sam poluje na używany lewy reflektor. Nie dość, że chcą kasę jak za nowy do VW czy Opla to jeszcze ciężko dostać pod ksenon. Pierdółki kosztujące śmieszne pieniądze tu są w cenach z kosmosu właśnie.

 

Teraz muszę zostawić ~2k za wymianę łańcucha rozrządu.


 

 

a slyszalem ze 3.0 i 4.4 warto brac.

5.8 HEMI w 300C :D

Link to post
Share on other sites

 

 

także było HEMI

 

Z tym ze działa na trochę innej zasadzie niż 6.1 

 

 

 

 

Na chwilę czy na dłużej?

 

U mnie jak zawsze, co parę dni zmiana (chyba ze jest coś co mi się baardzo podoba)  

Link to post
Share on other sites

 

 

jaki silnik/ co ja boli czy cos....

 

3L diesel, Twoj wybor czy turbo czy biturbo :D

 

Ale 535i z N54 tez jest super (jezeli obecny posiadacz wymienial juz Turbo I wtryski jakos niedawno)

 

550i to najwiekszy przekoks jezeli chodzi o piateczke :)

 

@Dodo

Piekna bawarka ;) 

Gratuluje zakupu, oby sluzyla dlugo!


 

 

Sam poluje na używany lewy reflektor. Nie dość, że chcą kasę jak za nowy do VW czy Opla to jeszcze ciężko dostać pod ksenon. Pierdółki kosztujące śmieszne pieniądze tu są w cenach z kosmosu właśnie.

 

Tak czy siak, nie gorzej niz w japonczyku :)

 

Moim zdaniem to nie jest fiat, porzadne elementy musza kosztowac :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Moim zdaniem to nie jest fiat, porzadne elementy musza kosztowac

 

zgadza się i jak są porządne to muszą kosztować, naturalna kolej rzeczy, ale jak wołają wyśrubowane kwoty za kawałek pierdółki, to już lekka przesada, normalnie kosztuje 10zł, ale do tego auta 110, tak samo mam w alfie, oryginalne pierdoły typu linka, gumka, ramię wycieraczki są czasami droższe od konkretnych części zamiennych jak wahacz/sworznie, a nie mają powodu by być, bo są równie gówniane jak chińska podróbka (która to chińska podróbka prawdopodobnie pochodzi z tej samej fabryki, tylko omija oficjalną dystrybucję)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

GreQu części do Japończyków są mimo wszystko tańsze no i przede wszystkim łatwiej dostępne (używki/ zamienniki).

 

Pierdółki kosztujące do innych marek kilka/kilkanaście złotych, tu to koszt co najmniej set złotych.

Link to post
Share on other sites

Pokazywałem już kiedyś wnętrze to teraz przyszła pora na zewnętrzność

 

IMG_20140302_143857.jpg

 

 

 

IMG_20140302_143918.jpg

 

No i jeszcze raz wnętrzności.

 

IMG_20140302_143932.jpg

 

IMG_20140302_143951.jpg

 

 

 

Jednej rzeczy mi w nim brakuje, automagicznej skrzyni biegów 

Link to post
Share on other sites

to nie o to chodzi, ja też wolę manual, ale jak stoję w korku, co przy ostatnich remontach głównej przelotówki huta-centrum jest nie do ominięcia, bardzo ceniłbym sobie automat, w ogóle jest to wygodne rozwiązanie, do jazdy "na co dzień"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...