Skocz do zawartości

Recommended Posts

1) Sąsiad miał DFI LP na P35. Kupił, bo "wypas". Same problemy. Po tygodniu umarła i musiał reklamować. Naprawili, ale były wciąż problemy z ustawieniami, z OC. W końcu sprzedał i kupił zwykłego Asusa na P45.

 

2) _nick_ tez coś narzekał na swoją :) Nie pamiętam szczegółów, ale np. nie zrobili BIOS do obsługi 45nm :| Lol.

 

3) Ostatnio widziałem test płyt pod AM3 i poziom OC DFI był na żenująco niskim poziomie. O wiele tańszy Gigabyte (najtańsza płyta w teście) bił go na głowę.

 

Pełno takich przykładów, nawet nie chce mi się wymieniać :)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio widziałem test płyt pod AM3 i poziom OC DFI był na żenująco niskim poziomie. O wiele tańszy Gigabyte (najtańsza płyta w teście) bił go na głowę.

pewnie jakby posiedzieli z miesiac, poszukali odpowiednich biosow, z pomoca jakiegos tajwanskiego forum dla maniakow znalezli w nich jakis szczwany myk to gigabyte'a by lykneli o 100Mhz. miesiac straty, za to na benchit by sie mogli pochwalic i screena na forum wkleic :)

Link to post
Share on other sites

@Piketo

Przeczytaj moją mini-reckę DFI. Jeśli nie odstraszy Cię ilość mankamentów i kaprysów płyty, to kupuj śmiało. Nikt nigdy nie rodzi się z umiejętnościami do podkręcania, do wszystkiego można dojść samemu, to tylko kwestia czasu i samozaparcia. Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej opanujesz temat :) .

 

Ostatnio faktycznie DFI robi coraz słabsze płyty, niektóre modele oferują OC gorsze od przeciętniaków, a kosztują sporo więcej.

Link to post
Share on other sites

Czytałem Twoją recenzję, fajny art.

Widziałem również test płyt pod am3 gdzie dfi "została" potraktowana jak badziew :) Jednak jeśli mam być szczery to gdybym pragnął czegoś zwykłego to wybrałbym asusa lub giga na 785 ale szukam czegoś wyjątkowego.... :)

Może będę żąłował swojego wyboru i to będzie wyjątkowo nietrafiony zakup a może będzie to wyjątkowa przygoda i radość z posiadania ekstra płyty :roll:

DFI czy MSI o to jest pytanie :P

Link to post
Share on other sites

E tam, rubbish! :roll: Wyjątkowa to jest tylko nazwa :) To, że Asus i Gigabyte sprzedają dużo płyt i są dość popularnymi i często spotykanymi produktami, nie zmienia faktu, że potrafią zrobić świetne płyty. Wczoraj gadałem z tym sąsiadem, który miał LanParty na P35. Mówił, że miał na testach przez te wakacje płyty MSI, Biostara, Asusa, Gigabyte'a. Twierdził, że wszystkie były lepsze do OC niż ten DFI :) No ale ja tylko tak mówię, kupisz sobie, co chcesz :P Tylko, żeby nie było, że nie mówiliśmy :roll:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...