Skocz do zawartości

Wiedzmin 2 wersja 1.0


Recommended Posts

Witam,założyłem owy temat bo mam problem z ową grą a mianowicie chcę uruchomić "Wiedźmina 2" bez uaktualnienia tzw. czystą wersję gry,próbowałem różnych sposobów:odłączyłem internet na potrzebę instalacji gry,po uruchomieniu ikonki "Uruchom Wiedźmin 2" wyskakuje okienko z wprowadzeniem klucza produktu po wprowadzeniu i potwierdzeniu nic się nie dzieje.

Przypadła mi wersja 1.0 i taką chciał bym zachować jednak byłem zmuszony zrobić format systemu i po ponownej instalacji jestem zmuszany do obowiązkowej aktualizacji gry..

Prosił bym o jakieś rozwiązanie które pozwoli mi grać w wersję bez aktualizacji http://gtapolska.pl/forum/images/smilies/icon_exclaim.gif

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Trzymaj z mojej autorskiej strony. W dziale patch masz wszystkie jakie piwstaly. Tak po za tym polecam wersje 1.2. Najlepsza wersja W2.

 

Tu masz link: www.witchercenter.cba.pl/patch2.html

 

ps. Tak po za tym. Strona nie skonczona bo jakos czasu nie mam ale jezeli ktos chcialby pomoc to z checia przyjme pomoc.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Tylko, że t.luk wersja 2.0 jest bardziej zbugowana niż 1.2. I od wersji 1.3 w górę wszystkie sceny erotyczne zostały usunięte np. Triss odmawia pójścia z Geraltem po różę pamięci czy Elfka w 2 akcie po uratowaniu jej proponuje Geraltowi zapłatę, a on odmawia. Tak samo jest z sukkubem (ścieżka Iorwetha)

Link to post
Share on other sites

Rozmawiałem przed chwilą ze znajomym który przeszedł Wieśka 3 albo 4 razy i mówił, żeby instalować najnowszego patcha 2.0. Że wszystko śmiga jak należy, poprawiona optymalizacja, nic nie wycięte więc nie wiem skąd takie opinie.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Tylko, że t.luk wersja 2.0 jest bardziej zbugowana niż 1.2. I od wersji 1.3 w górę wszystkie sceny erotyczne zostały usunięte np. Triss odmawia pójścia z Geraltem po różę pamięci czy Elfka w 2 akcie po uratowaniu jej proponuje Geraltowi zapłatę, a on odmawia. Tak samo jest z sukkubem (ścieżka Iorwetha)

No co Ty opowiadasz, ja mam wersje 2.0 i sa wszystkie sceny erotyczne, cos Ci sie pomylilo albo masz pirata,

Jesli cos Ci zwalnia to bardziej polecam Ci zainstalowanie starszych sterownikow bo przy tych najnowszych mam mnie klatek przy wlaczonym uber niz przy starszych sterownikach. pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...