Skocz do zawartości

PC + monitor - grafika 2D - CorelDRAW


Recommended Posts

Eklerek myślałem że kupujesz ploter drukujący ? Bierzesz do folii ?

Będziesz jednak się drukiem zajmował jak rozumiem ? Bo inaczej to sensu brania "super monitora" nie widzę.

Link to post
Share on other sites

To się wyjaśniło... :D

Jak rozumiem projekty w wektorach będą bez bitmap raczej więc ja osobiście wybrałbym coś tańszego,

chyba że myślisz przyszłościowo o jakiejś poligrafii to w porządku :)

ps. jaki ploterek kupujesz ?

Link to post
Share on other sites

Chodzi o robienie reklam, szyldów i innych pierdół.

 

O fotografii raczej nie myślę, znaczy nie profesjonalnie.

To jaki monitorek w takim razie?

 

Ploter? Właśnie nie wiem, a muszę się szybko dowiedzieć. Ploter tnący - szerokość cięcia minimum 120cm - cena do 7 tyś. Może orientujesz się w tych tematach?

 

to o co chodzi

Nie musisz wiedzieć, ale wszystko musi być na legalu... dlatego trzeba też kupić system :(
Link to post
Share on other sites

To widzę kolega z branży ;)

Do 7k to może poszukaj jakiś używany SummaCut - dobre plotery, ciche i dokładne lub też inne.

Na rynku są też chińczyki, ale jak masz słabe nerwy to nie polecam, choć cenowo są naprawdę atrakcyjne.

Zajrzyj na signs.pl - niezły portal reklamowy i przy okazji dobre forum i giełda, może coś wyparzysz ;)

Link to post
Share on other sites

kupno uzywanego monitora jak na razie jest jeszcze na legalu :P

i nie ma znaczenia czy jest faktura czy jej nie ma to nie zmienia legalnosci zakupu ani legalnosci uzytkowania takowego

 

wiedziec nie musze bo mi ta wiedza do niczego przydatna ale Ty wiedziec musisz ze

nie istnieje zaden zwiazek pomiedzy faktura a legalem

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem, ale nie do końca o to mi chodziło. Wszystkie zakupy muszę mieć udokumentowane.

 

To jaki monitorek kupić ? ^^

 

No i ten nieszczęsny laptop... Do 1300zł, aby działał w miarę szybko internet i ogólnie podstawy, no i żeby corel dał się uruchomić :)

 

.

 

.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...