Skocz do zawartości

decydujący wybór smartfona. czy Ace to najlepsza propozcyja do 700 PLN


Recommended Posts

Rozumiem Twój tok myślenia, mam nadzieję, że Ty mój tez. Jednak przy przypadkowym włożeniu kluczy do niewłaściwej kieszeni ochrona wyświetlacza może się przydać. Uważam, że warto było wspomnieć o tej różnicy dzielącej te dwa modele i, że przyszły nabywca skorzysta na naszej pogawędce :D. Pozdrawiam.

Edytowane przez heeee
Link to post
Share on other sites

Stwierdzenie beznadzieja to moim zdaniem lekka przesada, wiadomo nie jest to android ale myśle że wszystkie podstawowe i te mniej podstawowe rzeczy posiada. Dodatkowo z tego co widziałem na filmikach w sieci wydaje mi się bardzo solidnym systemem ( płynny , minimalistyczny- mi się naprawde podoba) Sam zastanawiam się nad kupnem czegoś z WP7 po świętach.

Link to post
Share on other sites

Tak. Windows jest bardzo szybki i płynny. I jeszcze jedno: każdy telefon z W7 Phone ma 1GHz procek, przez co gry mogą być ładniejsze niż na androidzie(chodzi mi o to że na androidzie jeden telefon ma 600,800,1000 i nie zawsze ci co robią gry mogą wykorzystać full, bo się muszą ograniczać)

Link to post
Share on other sites

Stwierdzenie beznadzieja to moim zdaniem lekka przesada, wiadomo nie jest to android ale myśle że wszystkie podstawowe i te mniej podstawowe rzeczy posiada. Dodatkowo z tego co widziałem na filmikach w sieci wydaje mi się bardzo solidnym systemem ( płynny , minimalistyczny- mi się naprawde podoba) Sam zastanawiam się nad kupnem czegoś z WP7 po świętach.

Mam HTC Trophy, interfejs pływa, ale martwi mnie obecna dostępność oprogramowania na WP7, zwłaszcza w polskim Windows Market, wszystko chodzi ładnie, nie zacina się, porównałem go ze swoim Galaxy S, Android miewa swoje humory, co chwila to nowy soft wychodzi, raz nie działa to, raz to, czasem bateria trzyma dłużej czasem krócej, polecam WP7, bo nawet iOS nie jest tak prosty w obsłudze, no ale jest mały problem, mianowicie brak Flasha
Link to post
Share on other sites

Windows Phone to na razie beznadzieja jeżeli chodzi o możliwości.

Strasznie lubię jak ocenia się rzeczy w kategorii białe-czarne. Android - super, WP7 - beznadzieja. Ja mam WP7 od +/- 2 miesięcy i sprawa wygląda tak: najpierw był fajny i szybki - lekkie zauroczenie. Potem brak dostępu do Marketplace (wpisałem lokalizację "Polska"), brak flasha, brak "wielozadaniowości" (to drażniło najbardziej po przesiadce z Maemo)... już byłem skłonny się pozbyć i kupić coś innego. W końcu wyszła aktualizacja, dostęp do Marketu, język polski... do pracy (przysłowiowej) nadaje się super... gorzej do zabawy (nie ma darmowych Angry Birds :( czy Fruit Ninja - jakieś bardzo okrojone tylko do przetestowania), nadal brak flasha, ale w sumie można obejrzeć youtube w aplikacji, więc to taki sobie minus.

Na dzień dzisiejszy już mam swoją grupkę aplikacji z których korzystam. Z systemowych to IE i Poczta - działają bardzo fajnie w moim odczuciu.

Na koniec dodam moje spostrzeżenie po testach Flyera - mój WP7 lepiej radzi sobie z wyświetlaniem stron niż standardowa przeglądarka z Androida, gdy bawiłem się HTC Flyerem... mam płynniejsze przewijanie, skalowanie, lepszą obsługę skryptów. IMHO spory plus za to :)

Reasumując - jak ktoś chce pracować, warto rozważyć telefony z WP7, jeżeli to ma być telefon WOW w szkole, to lepszy będzie wspomniany Ace :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...