Skocz do zawartości

decydujący wybór smartfona. czy Ace to najlepsza propozcyja do 700 PLN


Recommended Posts

Moim zdaniem jednak Ace. Ma androida 2.3 co dodaje mu większej sprawności i szybkości oraz dodaje lepsze nagrywanie wideo(teraz jest 640x480 o ile się nie mylę) oraz wiele innych rzeczy. Blade też nie jest zły ale jest tandetnie wykonany i robi również tandetne filmy i zdjęcia(3.2 MPx mówi wszystko). Desire też dobry. I tutaj może być problem bo oba telefony są równie dobre.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Ja nadal jestem za bladym. ;) W orange występuje jako Orange San Francisco. Miałem go-w tej cenie tel. idealny. Chyba, że masz obawy co do firmy ZTE, ale ,,nie bój żaby". Wpisz w necie testy, wyniki, ace zmieciony z powierzchni ziemi. :D

Mixtape - jak sam pewnie wiesz, megapixele to nie wszystko, ale nie będę się rozpisywał.

Zdjęcia są normalne, nic więcej i to będzie wada. Plastiki jak sam poprawisz to trzymają się idealnie.

 

Podkręcisz procka, custom rom(CM, lub Quadrant) i miazga.

Edytowane przez matigol
Link to post
Share on other sites

Na allegro można wyrwać nówki lub kilkudniowe egzemplarze G. Ace za ok. 600zł

troszeczkę drożej. Nówki chodzą 685 - 720 i wzwyż ale na tamte to nie ma co patrzeć :>

 

Zanim smartphona'a kupie ipoda musze opchnąć. BTW w dziale sprzedam moje ogłoszenie :D

 

na allegro dużo osób zaznacza że ich słuchawka posiada sim-locka ale przecież z tego co wiem nie montuje się już w telefonach sim-locków? wiec jest to niewiedza ze strony sprzedających czy może mam błędne informacje

Link to post
Share on other sites

troszeczkę drożej. Nówki chodzą 685 - 720 i wzwyż ale na tamte to nie ma co patrzeć

Chodziło mi o licytacje, bez większego problemu można kilkudniowe modele za mniej niż 600zł

 

Co do simlocka to chyba tylko Orange jeszcze go zakłada ale nie jestem na 100% pewien

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...