Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Otwieram, ale zapewne i tak nikt tu nie przyjdzie...

 

 

Działania wojenne na Soltach zakończone pomyślnie, paru chłopa ustrzeliłem ;) Kałaszek się spisał, tylko magazynki... Ułamały się zaczepy :lol:

Link to post
Share on other sites

Nie ze mną ;)

 

No cóż, Heavy Rain świetna gra. Miałem dzisiaj podobnie zupełnie jak wtedy kiedy Eathan musiaj znaleść John'a, a musiał w tym czasie coś innego zrobić. [...] Osobiście wolałem moją dawną nauczycielkę z anglika, bo teraz mam jakiegoś frajera. Dzisiaj byłem w kumplami na Grunwaldzkim i ... dobra to na później. Ogólnie to ona se poszła od nas ze szkoły, bo podobno nie chciała uczyć klasy piłkarskiej(nie wiem o co dokładnie biegało) i tak zostało. Czemu nie wiem, nie potrafiłem zrozumieć. No i na grunwaldzie jak szliśmy do 116. Zobaczyłem ją wtedy i już miałem ochotę pogadać(czemu by nie co w tym złego, żeby z dawnym nauczycielem pogadać :D ), ale musiałem iść z kolegami. Stanąłem na chodniku jak osłupiały i nie wiedziałem co zrobić, stałem tak dłuższą chwilę. Pani od anglika sobie poszła, a ja poszedłem z kumplami. Jednak wiem, że taka okazja się już nie nadarzy nigdy. To było dziwne... I nie wiem czemu to piszę, ale raczej pluszowy misiek nie posłucha :lol: Jednen wniosek potem w myślach był: Spi*rdoliłeś.

 

Nie musicie tego czytać.

Link to post
Share on other sites

Nie musiałeś czytać. Dżony ;):lol:

 

Ale w co pograć to nie wiem, mam parę gier:

 

- SWAT4,

- Far Cry 2,

- Crysis,

- Mafia II,

- Metro 2033,

- BC2(ale raczej nie),

 

Chyba wszystko, to w co zagrać, bo ja dzisiaj jestem niezdecydowany.

Link to post
Share on other sites

Ja spadam jestem zmęczony. Swoje myśli chyba wreszcie zabiłem grą... Jest po 2-giej... Czas się wyspać, ostatni raz... Po Niedzieli znów szkoła.

 

 

Narazie i jak zwykle do następnego wieczoru po 22. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...