Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Może być coś na oblanie powrotu z warsztatu. Rowerek już naprawiony, można jeździć. Nawet koszt naprawy się okazał znacznie mniejszy. Będzie na nowy widelec : )

http://images43.fotosik.pl/651/97ab8e4d1918c8b1gen.jpg

Koniec kilkudniowego gnicia w domu.

Link to post
Share on other sites

Co ciebie wzięło na krzywego thermalright'a juggler?

Na Allegro wypatrzyłem kup teraz za 100zł, to w ekspresowym tempie kupiłem. Nie zastanawiałem się nawet nad tym, czy mi się zmieści. :) Na podstawce były jakieś ślady po szlifowaniu maszyną.
Link to post
Share on other sites

Dlaczego dziwny? Normalna zjazdówka na ramie z 2002 roku. No może prócz widelca który prezentuje klasę zatytułowaną "żal". Ale jak zarobię to dokupię ; )

co Ty chcesz od "amorka"...wporzo jest :D

może trochę za duży skok jak dla mnie...ale jest fajny (sam bym chciał taki mieć...opyliłbym i kupił nowego kompa :) )

pozdro

Link to post
Share on other sites

@juggler, przejedź go na szybie i wykończ papierem 2000, a potem kup liquid Ultra za 40 zł i masz super chłodzenie za niewielką kasę.

 

PS. Pastę polerską też, może być nawet taka za 5zł. Potem namiętnie bawełnianą szmatką wcieraj. Parę godzin zejdzie, ale wierz mi warto. Sam to zrobiłem.

 

Co do roweru to ja mam trekkinga z 2003 roku, którego kupiłem za ~989zł i śmigam nim do dzisiaj. Tylko zmieniłem 3 lata temu na piastę Shimano prallax i kasetę 7-kę nakładaną, bo nakręcany tryb to już dzisiaj starość w dodatku mniej do roboty, żeby zmienić. Hamulce też muszę zmienić, bo obecne z plastikowymi wkładkami się wyrobiły i już nie odskakują w porównaniu do tego co było 8 lat temu...

Link to post
Share on other sites

jak czyścita cooler to się zgłoście do "emdziej'a" :D fachowiec w tej dziedzinie IMO pierwszej jakości...widziałem jak wypucował jedno chłodziwo do kompa....czyste, nieskazitelne lustro

pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Moj wcześniejszy post, zrobiłem edytę i nie wiem czy ktoś doczyta. Pograłem chwilkę w crysisa i od razu uśmiech na twarzy, fermi był dla mnie najlepszą opcją :) Niedługo wpadnie mi w łapki A4Tech X-755BK na Avago 3080 z 5-cioma przyciskami i wreszcie sobie pogram normalnie w BF'a.

 

PS. Nie jestem high sensem

Link to post
Share on other sites

Himer

No to powiem Ci że ja na tym rowerze po 20Km jestem trupem. Rower mam głównie do zjazdów i skoków bo jeździć na tym między miastami się prawie nie da.

Podziwiam kondycji. 40km to jest już jakiś dystans. Chociaż brat na kolarzówce robi ponad 80km dziennie jak ma okazję.

Link to post
Share on other sites

Tyle, że jak wspomniałem mam trekkinga czyli rowerek z węższymi oponami, felgi aluminiowe dwukomorowe. Tyle, że ja nie zapi*rdalam jak dziki zwierz tylko najcześciej utrzymuję średnią prędkość 13km/h, a przynajmniej się staram. Najgorzej jak wiatr zacznie wiać po ryju, wtedy czasami nie mogę ruszyć z miejsca.

Link to post
Share on other sites

Przeca zima jest :) Gdzie ty widzisz lato? :D Bywaj i zapraszam ponownie do kącika jutro po 22.

 

 

Skoro nikogo nie ma to ja idę spać, kluczyki do lokalu zostawiam pod wycieraczką, ostatni zamyka!

 

:)

Link to post
Share on other sites

To plakat propagandowy z okresu PRL. Jak powinieneś wiedzieć, gospodarka była wtedy centralnie zarządzana, czyli "góra" układała plan, np. czteroletni, który zakładał zbudowanie czegoś, dostarczenie określonej ilości towaru itp. A proletariat miał wykonać plan za wszelką cenę, najlepiej przed czasem, "ku chwale Ludowej Ojczyzny".

 

http://republika.pl/printo/warszawa/program_TV.htm

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...