Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Ktoś mi powie co to k*rwa jest?

 

http://www.youtube.com/watch?v=78NInhCsq5E&feature=related

 

Aż dziw mnie bierze, że niby ma ode mnie suba na YT na jakims jednym ze 100 moich kanałów...

 

P**dole co ja robie. Dziwne suby, myśli mimo wszystkiego, że kiedyś biadoliłem na forum to nie będę, ale powiem tylko tyle, że czuję się k*rwa zagubiony...

 

Flaszką nie polewam, jeszcze nie mogę, poczekam dwa lata na dowodzik i może wtedy... Chociaż moja historia chorobowa nie pozwala mi palić, pić alkoholu... Wg. lekarzy jak bym zaczął to mógłbym szybko zaliczyc "pad".

 

 

No i ... Znowu biadole .....

 

No i nie wiem co robic, siedzę w domu sam jak palec. Nawet kumple powyjeżdżali...

Link to post
Share on other sites

Nawet juz gifa nie wkleję, oszczędzę sobie. No i siemano, jak nie sam w domu to na forum w karczmie :)

 

 

Przy okazji to już nie wiem co zrobić. Zbierać dwa kafle na reko żołnierza gromu? Czy może dać na myszkę niedługo i porzucić resztę? Dawno w Lublińcu nie byłem...

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

stare i znane, ostrzeżenie kiedyś za to dostałem :P

To ja też nie będę ryzykował - posprzątałem po sobie :)

 

Trzeba było gadżecik kupić, bo nV? :D :D

Nie wiem, czy dobrze Ciebie rozumiem. Właściwie, to chyba nie rozumiem - funboystwem jakoś to pachnie.

Link to post
Share on other sites

Takie powiedzenie, no po prostu powiedz, żez nV jest fajna. Ja też mam i oczywiście tą diodę w A4Tech'u zrobiłem w zielonym kolorze :)

 

Ja spadam w kimono i jeszcze pewnie 3 tygodnie poczekam sobie na moją M8000X od gigabyte, raczej jestem high sensem.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Czy nV jest fajna? Działa jak trzeba, a ja potrzebuję ich technologii cuda do pracy. Nie przywiązuję się do sprzętu (nowego, retro, to już inna historia). Jak tylko cuda przestanie mi być potrzebna, albo konkurencja wyjdzie z czymś podobnym w oprogramowaniu mi potrzebnym, to chętnie zmienię kolor gpu. Po prostu jest i działa - więc dla mnie jest w jakiś tam sposób OK.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja jednak boję się Radeonów :D Boję się, że wydam kasę i dostanę za to Radeona zamiast tego co oczekuję. Że gdy odpalę grę, przeczytam "The way it's nVidia, meant's to be played" poczuję się gorzej, niż jest to teraz (tzn nie będę miał banana na twarzy i nie będę mógł powiedzieć - patrzcie jakiej sławnej firmy mam grafę). W moim języku słowo Radeon stało się czymś uboższym. Podobnie jak Athlon czy Phenom... AMD? Nie... Coś czuję, że jaja będą jak bulldozery wyjdą :) Albo jak nowe Radki wprowadzą coś miażdżącego nV o 100%. W tedy dopiero będzie lament tych wszystkich przebrzydłych fanboyów. Aż mi ich żal, cieszę się, że nie jestem jednym z nich... ja zawsze kartę graficzną wybierałem pod kątem jakości, i relacji ceny do tego co otrzymam :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...