Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Otwieram i spadam chyba. Gram znów w DS2, ale na hardkora z tą strzelającą latarką :) na Survivalist. Nie mogę ich rozwalić, nie mam już apteczek, ammo też no i utknęłem na 5 rozdziale... Na razie.

 

No i chyba niedługo będę zbierał na GTX580, bo na 460 GTAIV na maxed nie chce mi pójść. 20 pare FPS w dzień.

 

Kuffa znowu zła pora ;)

Link to post
Share on other sites

Ehh, oglądałem The Other Guys (Policja zastępcza) i po 30 minutach wyłączyłem. Głupie, bieda i ogólnie WTF :P

Nie było co robić to poszedł następny The Road. Na początku fajnie, postapokaliptyczny świat, pustkowia, oddziały tych złodziei(zapomniałem jak to się nazywało :D) jak w Falloucie. Ale później zrobiło się średnio. Oczywiście synalek bohatera, tato dajmy mu jedzenie, tato nie zabijaj go. OMFG! roz ;) ać każdego co się stawia

 

Już wiem dlaczego mi w Falloucie karma z anioła spadła do bardzo zły xD :):)

Link to post
Share on other sites

GTAIV na maxed nie chce mi pójść

Bo to dziadostwo, co będziesz kasę wydawał. Niech zrobią grę porządnie.

 

@JoHnNy08PL: Ostatnio oglądałem Fair Game. Od czasu do czasu solidny film sensacyjny można obejrzeć ;) Podobnie z Unstoppable. Przynajmniej ciągle coś się działo :)

Link to post
Share on other sites

omg, nikt nie otworzył ;):)

wczoraj zapomniałem przed snem się pożegnać :P

chwilkę posiedzę i lecę w kimę...zanosi się na to że zamknę lokal....jak ktoś jest to ujawniać się :!::)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze na moment wpadam ;) właśnie obejrzałem sobie „Podziemny front" gra tam Mads Mikkelsen,

ten sam co w „Valhalla Rising"...dopiero po tym filmie go odkryłem i teraz muszę nadrobić zaległości :)

Link to post
Share on other sites

raczej Ci nie przypasuje...tzn nie wiem jak Multi w tej grze, ale gra atrakcyjną ma chyba tylko grafikę i swego rodzaju nieliniowość wynikającą z kombinezonu :)

owszem, bronie, trochę fabuła...ale IMO nic nadzwyczajnego :)

pozdro

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...