Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

wow, troche pogadanek bylo, a ja sobie MD Housa ogladalem sezon5 8-) czas isc spac choc wcale sie nie chce, ale rano trza jechac do pracy co mnie z leksza smuci :menda: , po drodze zabilem 5 komarow i 2 cmy (ale ladnie sciana wyglada :/ ) ktos chetny na sponsoring puszki farby :wariat:

 

branoc, tabaka na noc 8-)

Link to post
Share on other sites

no dobra, czas się kłaść spać

wedle starej zasady - ostatni przewraca kartkę w oknie na "zamknięte"

i bez żadnych burd proszę :!::/

a dla osób, które nie wiedzą w jakich godzinach karczma jest czynna, napiszę jeszcze raz:

lokal czynny w godzinach 22:00 - 6:00 i poza tymi godzinami proszę tutaj nic nie pisać

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

super trochę mi się przysnęło i zostawiliście mnie w środku zamkniętego :wariat:

nic sie nie bij mowilem ze wlaczam monitoring i jak cos to zaraz bede, w twoim przypadku to ni lac tylko wyjasnic ze lokal jest zamykany jedynie w godzinach 6:00 - 22:00. A jezeli sie troche zasiedzisz i zobaczysz ze juz nikogo nie ma to drzwi otwiera sie naciskajac jednoczesnie oba "o" w napisie nad drzwiami "rOzpalOnym".

Przy wychodzeniu jesli widzisz ze juz nikogo nie ma prosze przewroc kartke w okienku na zamkniete :/

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich stalych bywalcow i tych co pierwszy raz tu sie znajduja.

 

Życze kolejnych nieprzespanych dni(nocy) w naszej karczmie 8-)

 

zeratul - daj mi raz otworzyc karczme jako pierwszy, jak bede niedysponowany napisze ;)

Link to post
Share on other sites

nie mam takiej słabej głowy nick "Junior" nie znaczy że mam 10 lat... i warzę 40kg xD

18 lat, jestes przed czy po? bo alkocholu do lat 18 nie sprzedajemy, ale po 18 alkohol nie stoi na przeszkjodzie 8-)

 

 

PRZY CZYM DOBRZE obejzyjcie jak napisalem owa dwa wazne i zabronione slowa ponizej 18 8-)

Link to post
Share on other sites

po xD 27 maja ;) ale 185cm i 80kg robi swoje :co:

 

to albo duzo przytyles od ostatniego zdjecia na nk, albo masz naprawde grube kosci ;) bo 80 kilo to chyba w planach jest :D...

 

btw kilogramy o niczym nie swiadcza i nie raz pilem ze szczurkami i nie powiem zeby malo w siebie wlali i nietrzezwo stali :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...