Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Zobacz w złotych myślach. A4tech poległ, po nieudanej rozgrywce w BF, a zepsuty już był. No to go dobiłem i jeszcze zacząłem na niego wrzeszczeć :)

 

 

Na pamiątkę wylutowałem sensor ADNS 6010.

Link to post
Share on other sites

Ohayo gozaimasu

 

lol...

ja po niemiecku umiem tylko "Ich habe kaine hausafgaben" i "wir mussen die juden ausrotten" xD

a na serio to znam jeszcze zaimiki osobowe i wiem, ze hund to pies o.O

ja po niemiecku umiem tylko 'leck mich am Arsch' :<

i mniej wiecej sie przedstawic

a ja umiem Arbeit Macht Frei

Link to post
Share on other sites

siema

Moze wy mnie zrozumiecie

Wkręcili mnie koledzy i koleżanka, że niby laska, która mi sie podoba napisała im ze jestem fajny.

Niby nic tylko byłem na banii na maxa i mnie tak wkręcili, że chej, nic nie pamiętałem z tej rozmowy(Gadu-Gadu).

Jeden sie wygadał i sie dowiedziała ta co niby powiedziała że jestem fajny.

Teraz jest na mnie wkurwiona i kilka lasek(jej koleżanek)

Poprosru byłrm na takiej bani ż mogli mnie wkręcić że mam dziecko lightowo.

No ok mówie wkręcajcie ale żeby to jej powiedzieć.

Jestem taki zły

C**j z takimi kolegami

Link to post
Share on other sites

Stary ty się nie przejmuj, ja mam problem, żeby w ogóle na treningach ćwiczyć z przedstawicielami płci pięknej. Nie ty jesteś zły tylko ja :) Zapamiętaj ;)

 

 

No i nadal nie wiem co robić, jutro ćwiczenia z pukawkami no sołtach przy -10, ale co tam ;)

Link to post
Share on other sites

Stary ty się nie przejmuj, ja mam problem, żeby w ogóle na treningach ćwiczyć z przedstawicielami płci pięknej. Nie ty jesteś zły tylko ja :) Zapamiętaj ;)

 

Taa... w czym? Jak ja trenowałem aikido to często z jedną koleżanką ćwiczyłem. Zawsze się podkładałem, bo nie chciałem jej nic zrobić ;).

Link to post
Share on other sites

Ja mam problem ze współpracą w ogóle, o ile jeszcze z kolegami to ok. Ale jak ćwiczę z dziewczyną to zaczyna to być dla mnie krępujące(jestem szczery 100% na forum i za to kocham siebie ;)).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...