Skocz do zawartości

[Zamienię] Samsung Galaxy S I9000 8GB na iPhone 3GS


Recommended Posts

Siemka zamienię telefon taki jak w temacie na iPhone 3GS

 

Mój samsung ma 24 miesiące gwarancji liczone od dnia 10.08.2011

-na telefonie na ekranie niema ani jednej ryski non stop mam na nim folię

-tylna klapka jest trochę porysowana ale nie rzuca się to zbytnio w oczy

-telefon fabrycznie kupiony bez SIM-locka

 

do telefonu dodaję silikonowy pokrowiec na tył obudowy niedawno zakupiony oraz wszystkie inne rzeczy które są normalnie w pudełku.

 

każdą propozycję rozważę oddzielnie.

 

Preferuję odbiór osobisty w okolicach Lublina lub Puław

 

Jak coś to piszcie pytajcie a na pewno odpiszę.

 

może być też ewentualnie HTC Desire Z

Edytowane przez Radeon23
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

kolego ja bawiłem się już takim iphonem i to jest to galaxy ma podobny wygląd i to mi się podoba co prawda galaxy jest niby szybszy ale ma androida a ja wolę prostotę i super płynność IOS

 

bluetooth w ogóle nie używam nie przesyłam nic z telefonu na telefon

 

dlatego chcę zamienić lub ewentualnie proszę o wycenę i sprzedać a potem kupić 3gs

Link to post
Share on other sites

leesiuu chyba tego iphona widziałeś tylko na allegro bo ja miałem nieprzyjemność się tym bawić bo kumpel miał i mi tu kitów nie wal bo sam jesteś ciemny i pewnie nic z autopsji nie wiesz tylko to co przeczytałeś

 

radeon23 a jak trzymasz tel w poziomie to jedną ręką pozazdrościć zręcznośći

 

kurde w ogóle ile wy macie lat 12 ??

Link to post
Share on other sites

@pajdus

Tak się składa że mam 2 razy 12lat.

 

Wiem o ograniczeniach iphona ale jak jailbreak to masz niemal te same możliwości co na androidzie.

 

A ten motyw z anteną to jest tylko w iphone 4 a ja piszę o 3GS a jesli tak dzieje się twojemu kumplowi na 3GS to poprostu trafiła mu się wadliwa sztuka bo muj kumpel akurat tez ma 3GS i u mnie w domu ja na galaxy mam zasięgu a on ma 3kreski niezależnie jak trzyma telefon.

 

A powiedz mi kto pisał o trzymaniu tel w poziomie? Ja praktycznie w ogóle nie trzymam tel poziomo nawet piszę na klawiaturze pionowej.

 

Widzisz iPhone jako sam telefon jest taki sobie aby wyglad ma fajny wersja 3GS bo 4 to kanciasta taka. Ale mi najbardziej sam system sie w nim podoba gdzie w przeciwieństwie do androida nie muszę bawić sie w jakieś modyfikacje i zmiany romów aby go odblokuję i luz.

Link to post
Share on other sites

kolego koliber wiesz @pajdus po prostu chciał jak niektórzy zabłysnąć a zadymił hehe

 

a bawiłeś może się tak dłużej samsungiem galaxy?

 

powiedz tak bez stronniczo dla człowieka który chce tel w którym może otworzyć około 6-10 kart w przeglądarce i nie bać się że wbudowany kiler aplikacji ją zaraz zabije to lepiej zostać na galaxy czy jednak zamienić na iphona 3gs?

Link to post
Share on other sites

Nie mam odniesienia co do Samsunga bo miałem go tylko raz w ręce na 2 minuty :), ale w moim 3GS'ie otwieram po 5,6 kart i jeszcze RAMU zostaje :), wgl przeglądanie internetu za pomocą Safari to sama przyjemność, przeglądarka bardzo przejrzysta, intuicyjna zresztą jak cały telefon.

Link to post
Share on other sites

miałem w ręce iPhony [wszystkie generacje] i nie tylko na 5 min w sklepie... Mam z nimi styczność bardzo często. iPadami również się bawiłem - jedynką oraz dwójką w wersji wifi i wifi+3G. Codziennie widzę i bawię się SGS'em.

Za to ty pewnie nie wiesz jakie możliwości daje jailbreak. A to z anntenagate.... Ściema jakich mało. Szukanie sensacji na siłę, bo to Apple. hejty są wszędzie ;]

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...