Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po przesiadce z karty nV dokładnie wyczyściłeś "zielone" sterowniki? Najlepiej nawet postawić system od nowa... Rozumiem że driver'y AMD najnowsze 10.8, profilaktycznie dograj też ostatnią paczkę profili CFX. Sprawdź temperatury tych Radosławów, bo one potrafią sobie do setki dojść jak pracują w duecie i wtedy zaczynają się schody.

Edytowane przez gtxxor
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

GreQuone widze że znowu problem z przesyłaniem dźwięku przez HDMI (kiedyś pamiętam miałeś problem z GTX590). Ogółem dziwna sprawa i nie wiem jak Ci pomóc. U mnie (w laptopie) z HD3450 nie ma problemem z przesyłęm dźwięku po HDMI. A jaki masz kabel HDMI? Może taki który przesyła sam dzwięk? Jeśli pisałeś wcześniej to sorry bo nie chciało mi się czytać acłęgo tematu :P

Link to post
Share on other sites

No ja właśnie nie wiem co GreQ ma z tym HDMI. Ja swojego Radzia 5870 nie jeden raz podłączałem do telewizora przez HDMI, i nie miałem ŻADNYCH problemów (oprócz tego, że musiałem ustawić rozdzielczość, bo tv HD Ready jeszcze a mi ustawiało jakieś dziwne 1156 x 540 chyba). I tak się zastanawiam, Ty podłączasz to do TV czy czego? Może to odbiornik jest coś walnięty, a nie karty?

Link to post
Share on other sites

Na moment obecny jest to Yamaha RX-V767, normalnie jest to RX-V2067 + dalej przekazuje to obraz do TV Samsunga.

 

Na GTX460 wszystko dzialalo wysmienicie.

 

Dobra, koniec walki, nie da sie tego uzytkowac, po prostu nie ma takiej opcji.

 

Szkoda tylko, ze aby potwierdzic moja niechec do tej firmy musialem wywalic 400,- pln na kabel.

 

No coz, na drugi raz bede bardziej rozwazny w zakupach :)

 

Jutro zwracam te karty, wezme cos od nV, prawdopodobnie 2x GTX460, wtedy bedzie wszystko cacy...

 

Dzieki za checi Panowie.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mam możliwości przetestowania u siebie gtx560ti jeśli chodzi o połączenie wymienione przez autora więc chciałbym się dowiedzieć czy gtx560ti z racji tego, że wykorzystuje chipset gf114 którego pierwowzorem był gf104 to czy podobnie jak na gtx460 bez problemu będę mógł się cieszyć przesyłanym obrazem i dźwiękiem przez kabel hdmi?

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mam możliwości przetestowania u siebie gtx560ti jeśli chodzi o połączenie wymienione przez autora więc chciałbym się dowiedzieć czy gtx560ti z racji tego, że wykorzystuje chipset gf114 którego pierwowzorem był gf104 to czy podobnie jak na gtx460 bez problemu będę mógł się cieszyć przesyłanym obrazem i dźwiękiem przez kabel hdmi?

Obawiam sie, ze GTX560TI nie pozwoli na bitstream formatow DTS HDma czy Dolby TrueHD, aczkolwiek napewno pozwoli na tradycyjne przesylanie dzwieku przez HDMI, wlacznie ze standardami DTS/DolbyDigital.

Mozliwe, ze GTX560 (bez dopisku TI) by sobie z tym poradzil, ale nie daje zadnej gwarancji.

 

Straciłeś tyle czasu na te wszystkie karty nie lepiej kupić stacjonarny Blu-ray? :P

Stacjonarny BluRay nie obsluzy wszystkich formatow i nie zczyta ich z sieci niestety :(

Edytowane przez GreQonE
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...