Skocz do zawartości

Czy te błędy można usunąć


Recommended Posts

Napisano (edytowane)

podaję opis '
1 . Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.
żródło WMI
Nazwa dziennika Aplikacja
identyfik zdarzen. 10
--------------------------------------------------
2 . Nie można odnaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia 14 ze źródła nvlddmkm. Albo składnik wywołujący to zdarzenie nie jest zainstalowany na komputerze lokalnym, albo instalacja jest uszkodzona. Możesz zainstalować lub naprawić składnik na komputerze.
Jeśli zdarzenie pochodzi z innego komputera, wraz ze zdarzeniem może być wymagane zapisanie informacji o wyświetlaniu.
Do zdarzenia dołączono następujące informacje:
InfoROM FS corrupt on initial load. Recovery steps required.
zasób komunikatu jest obecny, ale w tabeli ciągów/komunikatów nie odnaleziono komunikatu

żródło nvlddmkm
nazwa dziennika System
identyfikator zdarz. 14
-----------------------------------------------------------------------------
3 .Funkcja sprawdzania integralności kodu ustaliła, że wartości skrótów strony dla pliku obrazu są nieprawidłowe. Plik mógł zostać niewłaściwie podpisany bez wartości skrótów strony lub uszkodzony z powodu nieautoryzowanej zmiany. Nieprawidłowe wartości skrótów mogą wskazywać na możliwy błąd urządzenia dyskowego.
Nazwa pliku: \Device\HarddiskVolume2\Program Files\ESET\ESET Security\acstest_392.exe

nazwa dziennika Zabezpieczenia
żródło Microsoft Windows security
identyfik. zdarz. 6281

dzięki za pomoc

Edytowane przez koko1234
Link to post
Share on other sites

Pobrałem trzy nowe stery : II. 2024, X, 2023 ,VI,2023 i instalowałem przez DDU , niestety ekran był XP , menadżer żółty znaczek i uwaga :System nie może zweryfikować podpisu cyfrowego wymaganego do tego urządzenia. Niedawna zmiana sprzętu lub programu ....który niepoprawnie jest podpisany , uszkodzony .Kod 52. Ponowie zainstalowałem wcześniejszy z XII,2022 . Karta Geforce GTX 474.11 WHQL . System W 7 64 Home , tylko nie rozumiem dlaczego te nowsze sterowniki zostały odrzucone są przeznaczone dla W 7 i 8 . Gdzieś wyczytałem o wyłączeniu albo zablokowaniu podpisu sterownika .

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, koko1234 napisał:

niestety ekran był XP

Co to znaczy?

 

System W 7 64 Home - "Od października 2021 roku NVIDIA przestanie wydawać aktualizacje sterowników na systemy Windows 7, 8 oraz 8.1"

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Ekran który pokazuje się po restarcie DDU by zainstalować nowy ster.grafiki .PO zainstalowaniu jej i ponownym uruchomienu komputera .karta graf. nie występuje i mam uwagę o podpisie cyfrowym.Nie wiem gdzie tak jest napisane "Od października 2021 roku NVIDIA przestanie wydawać aktualizacje sterowników na systemy Windows 7, 8 oraz 8.1" bo na stronie NVIDIA stery są dalej dla W 7. i tyle

Edytowane przez koko1234
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, koko1234 napisał:

Nie wiem gdzie tak jest napisane "Od października 2021 roku NVIDIA przestanie wydawać aktualizacje

Pisane o tym było na wielu portalach, a jak chcesz oficjalne, to masz tutaj. Próbowałeś instalować trzy nowe stery : II. 2024, X, 2023 ,VI,2023 czyli już niewspierające win7.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...