Skocz do zawartości

Wolny internet na czym innym niż steam


Recommended Posts

Witam ma problem z pobieraniem ogólnie mam wolny internet ale na steam mam 3-4-5-6 mb/s a np w przeglądarce czy na epic games mam max 800-900 a średno 300kb/s dlaczego tak może być?

Edytowane przez wojtek012
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, wojtek012 napisał:

Witam ma problem z pobieraniem ogólnie mam wolny internet ale na steam mam 3-4-5-6 mb/s a np w przeglądarce czy na epic games mam max 800-900 a średno 300kb/s dlaczego tak może być?

Jakiego masz dostawcę Internetu oraz jak szybkie masz łącze internetowe? 

@wodego Jak już się czepiasz o polszczyznę, to ty też popełniłeś błąd, gdyż przymiotniki piszemy z małej litery - a ty napisałeś z wielkiej.

7 godzin temu, wodego napisał:

Z pisaniem po Polsku.

Mniejsza o to - najważniejsze jest to, by pomóc forumowiczowi @wojtek012.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, PaulG napisał:

Jakiego masz dostawcę Internetu oraz jak szybkie masz łącze internetowe? 

@wodego Jak już się czepiasz o polszczyznę, to ty też popełniłeś błąd, gdyż przymiotniki piszemy z małej litery - a ty napisałeś z wielkiej.

Mniejsza o to - najważniejsze jest to, by pomóc forumowiczowi @wojtek012.

Dostawca to Orange a łącze chyba 10mb/s 

Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, PaulG napisał:

Niech zgadnę - Neostrada po linii telefonicznej? Zrób test prędkości Internetu na stronie https://www.speedtest.net i wrzuć wynik na forum. Wtedy zobaczymy, co się da zrobić z tym problemem.

2/3 mb/s na komputerze na tel 4-6

 

19 godzin temu, PaulG napisał:

Niech zgadnę - Neostrada po linii telefonicznej? Zrób test prędkości Internetu na stronie https://www.speedtest.net i wrzuć wynik na forum. Wtedy zobaczymy, co się da zrobić z tym problemem.

Dokładnie z tą linią telefoniczną

Link to post
Share on other sites

Jaki masz router internetowy do tej Neostrady? Masz w nim włączoną synchronizację ADSL2+? Jak masz podłączony komputer do routera - przez WIFI, czy kablowo?

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, PaulG napisał:

Jaki masz router internetowy do tej Neostrady? Masz w nim włączoną synchronizację ADSL2+? Jak masz podłączony komputer do routera - przez WIFI, czy kablowo?

Komputer mam przez wifi a ruter to fundbox czy coś takiego 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...