Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, w sumie nie wiem czy to nadal powinno się nazywać upgradem, tyle rzeczy jest to wymiany:D

 

  • Zastosowanie komputera: Gry AAA
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 8k do naciągnięcia jak będzie warto i przekonają mnie argumenty aczkolwiek nie lubię wydawać na wodotryski
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer?: Chciałbym w najbliższych dniach/tygodniach zamówić.
  • Których części potrzebujesz?: Obudowa, zasilacz, RAM, płyta główna, procesor(jestem zdecydowany na 7800x3d) i karta graficzna(raczej 7900xtx, waham się pomiędzy hellhoundem a phantom gaming) ale rozważę każdą inną propozycję
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Delikatnie czemu nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 3440x1440 165 Hz, nie zamierzam go zmieniać, LG 34" 34WP75CP-B
  • Specjalne wymagania: Zacząłem od du*y strony nabywając drogą kupna AIO ARCTIC Liquid Freezer III 360 więc buda musi to zmieścić :P Mam totalnie gdzieś wygląd więc RGB raczej nie, zasilacz nie musi być modularny 
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Peryferia, dodatkowe monitory, dyski samsunga 970 evo plus (1 TB + 2 TB)

    Jeśli o czymś zapomniałem dajcie proszę znać :D
Link to post
Share on other sites

Ja bym nie oszczędzał na zasilaczu. Akurat mam ten zasilacz z pierwszej propozycji (SS Focus GX-850). Mega ciężkie przewody -.-" i sam zasilacz solidny, 10 lat gwarancji (przy tym tańszym tylko 5 lat). Tu wydaje mi się, że po prostu warto dopłacić do wyższego modelu, mimo że FPS Ci nie wzrosną.

 

Mała uwaga, jeżeli weźmiesz tamtą obudowę ZEN i zamontujesz LF3 na top, to po prostu wszystko będzie w kurzu, bo będzie powietrze zaciągało od strony tylnej perforacji. Najlepiej wtedy wsadzić to AiO na front lub bok.

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...