Skocz do zawartości

Problemy z Google Grafika


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kamiledi15,

Recommended Posts

Witam,

od kilku dni mam dziwaczny problem. W Google grafika, gdy kliknie się jakieś zdjęcie, to po prawej stronie wyświetlą się podpowiedzi innych zdjęć. No i problem w tym, że od paru dni nie mogę klikać właśnie na te podpowiedzi z prawej strony. W dodatku te pierwsze zdjęcie wyświetla się w bardzo niskiej jakości. Gdy się wyloguję z konta Google - problem znika, mogę normalnie je klikać. Loguję się znowu - problem wraca. Występuje to na każdym urządzeniu (komputer i telefon) i na każdej przeglądarce (Chrome, Edge, przeglądarka mobilna). Coś musi być nie tak z moim kontem Google, ale nie wiem co. Macie jakieś pomysły?

Bez tytułu.png

Edytowane przez kamiledi15
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Nic się nie dzieje. Te po lewej działają, otwierają podgląd po prawej - ale w kiepskiej jakości. Zdjęcia pod tym podglądem po prawej - nie dają się kliknąć. Ale już linki pod tymi zdjęciami działają - otwierają strony, które je zawierają. Problem jest tylko wtedy gdy jestem zalogowany do Google, gdy się wyloguję - to nagle podgląd otwiera się w wysokiej jakości, a zdjęcia po prawej zaczynają działać. Najprościej byłoby się wylogować z Google, bo po co mam być tam zalogowanym - problem w tym, że logowanie jest wspólne dla Google i dla Youtube, a na Youtube potrzebuję być zalogowanym (subskrypcje i obsługa mojego kanału). Jeśli znacie sposób na wylogowanie się z Google przy jednoczesnym byciu zalogowanym do Youtube, to problem się rozwiąże, przynajmniej częściowo.

Wygląda na to, że problem sam się naprawił, dziś działa poprawnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...