Skocz do zawartości

Szafa RACK 6-12u /600mm z elektrycznym zamkiem


Recommended Posts

Witam,

nie bardzo wiem w której części forum o to zapytać.

Szukam już jakiś czas (niestety z miernym skutkiem) szafy rakowej z zamkiem elektrycznym, który następnie chciałbym zintegrować z system CAS i czytnikiem kart magnetycznych.

Potrzebuje rack 6-10u - 600mm na sprzęt sieciowy.

Czy ktoś się orientuje gdzie znaleźć tego typu produkty? Ewentualnie jakaś "klatka" na szafę rakową z podobnym rozwiązaniem.

 

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Krzysztof

Edytowane przez Jasiek123123
Link to post
Share on other sites

Zacznij od tego
https://www.assaabloy.com/pl/pl/solutions/products/digital-access-solutions/aperio/aperio-ks100-server-cabinet-lock

 

Z klatką to jeszcze łatwiej,szukasz kogoś, kto zajmuje się metalowymi konstrukcjami i montujesz tam elektrozaczep z RFID :). Metoda chałpnicza, ale nie dałeś żadnych dodatkowych warunków.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, 8gwiazdek napisał:

Metoda chałpnicza, ale nie dałeś żadnych dodatkowych warunków.

Prawda,

Chodzi o rozwiazanie dla przedsiębiorstwa, chałupnictwo nie wchodzi w rachube. :)

 

KS100 wygląda juz całkiem nieźle, przeszukuje czy mają jakieś rozwiązanie kablowe. Bezprzewodowe rozwiązanie raczej nie przejdzie.

Link to post
Share on other sites

Natknąłem się jeszcze na coś takiego
https://sklep.sabaj.pl/pl/p/Zamek-szyfrowy-do-drzwi-szaf-ACE-z-czytnikiem-kart-RFID/2732

Jak dla mnie kontakt ze sprzedawcą rozwiąże wszelkie wątpliwości, koszta spore, ale skoro są takie wymagania to i budżet projektowy też pewnie nie mały :)

 

BTW

Wysłałeś zapytanie do Roger-a?

 

Link to post
Share on other sites
38 minut temu, 8gwiazdek napisał:

Grafiki mi się nie wczytuja na tej stronce dla większości produktów i w sumie mało opisu produktu.

Ale generalnie chodzi mi tylko o sam zamek do racku lub rack już z zamkiem w zestawie. Czytnik mam osobno po kablu. Chodzi tylko aby połączyć czytnik z zamkiem, okablować i gotowe.

 

38 minut temu, 8gwiazdek napisał:

BTW

Wysłałeś zapytanie do Roger-a?

Roger-a?

Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, Jasiek123123 napisał:

Szukam już jakiś czas (niestety z miernym skutkiem) szafy rakowej z zamkiem elektrycznym, który następnie chciałbym zintegrować z system CAS i czytnikiem kart magnetycznych.

Potrzebuje rack 6-10u - 600mm na sprzęt sieciowy.

Czy ktoś się orientuje gdzie znaleźć tego typu produkty? Ewentualnie jakaś "klatka" na szafę rakową z podobnym rozwiązaniem.

 

A jakie ilości wchodzę w grę? Mogę zapytać kolegę, ale takie projekty to raczej nie w jednostkowych ilościach...

Link to post
Share on other sites

To dla mikroskalowych projektów. Dla duzych projektów takie rozwiązanie nie wchodzi w rachubę, tam stosuje się zabezpieczenia innego poziomu więc samo zamykanie i monitoring racku nie są potrzebne.

Na razie zamówię jeden zamek (w poście powyżej). Zobaczymy czy da się go zamontować w racku i czy działa taki "proof of concept". Niestety jest małe "ale" w tym przypadku: Jak otworzyć rack gdy zamek się spali :D.

Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, 8gwiazdek napisał:

Przez boczne ścianki

 

Szczególnie, że zamki są uniwersalne :D

21 godzin temu, Jasiek123123 napisał:

Jak otworzyć rack gdy zamek się spali :D.

 

Szlifierką. Generalnie po to się zabezpiecza, żeby łatwo zabezpieczenia nie obejść?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...