Skocz do zawartości

[Kupię]Płyta AM3/AM3+


Recommended Posts

Za 200zł bardzo dobrą płytę. Za tą cenę jest tylko złom. Polecam zainwestować jakieś 100zł i kupić Asrock 880G Pro3 / Asrock 970 Extreme4 / Asus M5A97. Takie płyty już są dobre i starczą na lata.

to takie gadanie - na lata

plyte kupuje sie na 2-4 lata zeby byla nieawaryjna ew. doklada sie zeby miala lepsze OC

 

technologia zbyt szybko sie zmienia zeby to byla plyta na lata, max 3 zeby komputer pozostal w miare nowoczesny

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

to takie gadanie - na lata plyte kupuje sie na 2-4 lata zeby byla nieawaryjna ew. doklada sie zeby miala lepsze OC technologia zbyt szybko sie zmienia zeby to byla plyta na lata, max 3 zeby komputer pozostal w miare nowoczesny

Potwierdzam, ja zmieniam części i platformy co rok-dwa, bo lepiej kupić średnie tanio niż wywalać klika stów na nowości. Ważne żeby chodziło konfortowo. Mam nadzieje ze ten zestaw który mam od miesiąca da radę jeszcze z 3 lata, ale pewnie nie obejdzie się bez wymiany grafiki lub CF oraz dołożenia ramu bo 4GB to mało.

 

Obecnie na HD 4850 brakuje mi pamięci graficznej... ;( i muszę grać na niskich teksturach

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...