Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe ...do wszystkiego


Recommended Posts

Witam

Szukam słuchawek bezprzewodowych   tzw daily (do wszystkiego)  .

Głównie pod PS5   ,ale jak trzeba to   i pod PC  czy smartfon  .

 

Ważne aby słuchawki miały:

- Łączność po przez dongla (PS5)  jak i możliwość wpięcia  jacka 3,5 .

- Bateria min 30h

- wykonanie  też  solidne nie sam plastik fantastik  .

 

To co mam   na oku to Razer baracuda  X  ,Hyper X Clous2 wifi , IZONE h7 

 

Tak wiem ze to sprzęt "gejmingowy" ale nic innego co  nie jest dedykowane  graczom nie znalazłem ,albo za słabo szukałem .

 

Cena  powiedzmy do tych 500-600zl

 

Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy by Ci to nie stykało. Mają bluetooth i kabel, tylko kuźwa ten kabel to jak dla mnie za krótki i za sztywny, czy tam gó*****y.

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-creative-zen-hybrid-51ef1010aa001-13197814278


Z drugiej strony to i ja mam pytanie, jest jakaś opcja żeby mieć korektor.
Ewentualnie czy są słuchawki bluetooth z korektorem. Bo mnie zaskoczyło że ten systemowy na Gigabyte nie działa z bluetooth.
Tak to jest jak nie cierpię sprzętu bezprzewodowego to i pojęcia brak że to taka kicha.


Link to post
Share on other sites

W sumie to masz https://www.rtings.com/headphones/tools/table/129068

Jest to tabela ze słuchawkami kompatybilnymi z PS5 po donglu. Masz tam długość życia baterii od 30h, informację czy jest połączenie analogowe z PC (jack 3,5mm) i już są wybrane, które to mają. Jakie wymogi taka lista dostępnych słuchawek :D Możesz sobie filtrować i żonglować dowolnie parametrami po prawej stronie dodając/usuwając kolumny, ustawiając zakresy wartości itd.

 

Razer Barracuda X nie byłyby złym wyjściem, ale według danych nie mają 30h na baterii :D

HyperX Cloud II Wireless nie mają jacka 3,5mm.

INZONE H7 trochę padaka dźwiękowa, no i też nie mają jacka 3,5mm. Model H9 to jeszcze większa dźwiękowa padaka xD Odradzam.

 

Ogólnie rzecz biorąc, jak komuś zależy na dobrym dźwięku to stara się, aby słuchawki grały referencyjnie, a referencją najczęściej są słuchawki mające odpowiedź częstotliwościową jak najbardziej zgodną z np. najbardziej znaną krzywą Harmana. Każde ze słuchawek w serwisie RTING mają swoje pomiary, które można sprawdzić.

 

Poniżej krzywa skompensowana jednych z najlepiej brzmiący słuchawek gamingowych ever tj. Audeze Maxwell.

Pokazuje na jakich częstotliwościach słuchawki odbiegają od tej referencyjnej krzywej.

 

T38csde.png

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Audio-Technica ATH-M50xBT2 + jakiś dongle BT na USB (u mnie BT-W5 od Creative) i fajnie grają na PS5 - długie działanie na baterii, możliwość podłączenia kabelkiem jack zamiast bezprzewodowo. Jakość dźwięku bardzo dobra (szczególnie w muzyce). Mogę śmiało polecić zamiast gejmingowych wynalazków.

Link to post
Share on other sites

Ten "jakiś dongle BT" to jak będzie byle jaki to będziesz miał w gratisie zauważalne opóźnienia i dyskusyjną jakość. Z tego względu dongle dedykowane do słuchawek mają jedną główną przewagę - mega niskie opóźnienia w porównaniu do czegokolwiek na BT.

 

Gejmingowe wynalazki z zasady nie są warte uwagi i mimo mojego wewnętrznego sprzeciwu wobec takich słuchawek to pośród wielu badziewnych modeli da się wybrać coś przyzwoitego.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...