Skocz do zawartości

Problem z sprzedającym na olx


Recommended Posts

Dzień dobry mam taki problem miesiąc temu znalazłem karte rx590 msi wystawiana za 350zl ustaliłem z sprzedawcą że wezmę za 330zł następnie napisałem że wziąłbym z przesyłką olx, ale on napisał że mi wyśle do paczkomatu i jak będzie wszystko dobrze to mu prześle kase blikiem wiec sie zgodzilem dalem mu id paczkomatu nr tel imie i nazwisko. wkońcu po 2 tygodniach przyszła pewnie zwlekał z wysłaniem jej. opakowanie miało już 3 kartki z id innych paczkomatow czyli wysylana kilka razy w środku kartka wyzywajaca sprzedawce ze wciska elektro złom no i karta jednak samo opakowanie było msi a karta gigabyte XD. WIęc montuje karte odpalam instaluje sterowniki i nie wczytuja sie sprzedawca pisze zeby pobrac atimdagpatcher. Ja sie zdenerwowalem bo pisał ze w 100% sprawna a tu trzeba jakis program odblokowujący chyba taktowanie ale nie jestem pewien pobrałem więc i przetestowałem karta ma owiele gorsze osiągi niz na benchmarkach napisałem mu żeby podał paczkomat to mu odesle no i po kilku wymianach zdań podał sprawa ucichła na tydzień bo były święta no i 3 stycznia gdy miałem wysyłać napisał że do tej pory nie wysłałem i że idzie na policje. No mam 16lat trochu sie zestresowalem napisalem mu zeby doslal jeszcze imie , nazwisko i nr tel i mu wyśle jeszcze tego samego dnia jednak on tylko odczytał potem jeszcze do niego napisałem że jak chce żeby mu wysłać to musi podać oprócz id paczkomatu jeszcze swoje dane to znowu tylko odczytał. Zglosilem to do supportu olx oczywiscie napisalem im tez ze to co wyslal nie zgadza sie z ogłoszenie bo karta była innej marki. Dostałem od jakąś formułke od bota, a dziś wchodze i nie ma jego profilu miał jeszcze kilka kart wystawionych ale nie ma ich oraz nie da sie go już znaleźć ani z nim pisac. Nie wiem co robic mam jakas smieciowa karte ktora chcialem mu odeslac ale juz nie mam jak tymsamym nie wiem czy na serio mógł iść na policje z tym, poradzcie coś bo nie wiem co robić. :(

Link to post
Share on other sites

Na początek to polecam (może być na OLX) zakup słownika języka polskiego i poradnika zasad interpunkcji. Nie da się tego bełkotu przeczytać, więc nie oczekuj że ktoś ci z zapałem będzie pomagał.

  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...