Skocz do zawartości

Czesc, taka sytuacja, wczoraj udalo mi sie wyrwac 7900XTX za 900€, karta ma rok, nigdy nie byla uzywana nigdy nawet nie byla rozpakowana


Recommended Posts

No po prostu zal było nie kupić.

Karta to referent, dostane fakturę  zakupu ze sklepu AMD z grudnia zeszłego roku, co by w razie czego mieć jeszcze trochę gwarancji.

Moje pytanie, jak jest z tymi uwalonymi przez małe chińskie raczki komorami parowymi?

Pincet video oglądnąłem, pincet artykułów przeczytałem, ale nigdzie nie jest napisane, a może nigdy nie bilo, które numery seryjne były uwalone, co zrobić w razie W.

A na koniec, jako ze to referent to czy na rynku istniej coś co można w razie W zamontować na te kartę zamiast oryginału.

Oczywiście jako ze kupiłem na Rakuten, gdyby okazało się ze karta jest ewidentnie uwalona z cyklu spory kawałek cegły,to mam ubezpieczenie i co za tym idzie gwarancje  zwrotu środków w całości, wiec się tym nie martwię.

 

Cos znalazłem, AIO od Alphacool, tanio nie będzie, w dodatku moja obudowa mieści tylko jedna chłodnice 360,  druga musi być mniejsza.

Ale zastanawia mnie czy ktoś jeszcze produkuje powietrzne zestawy jak to było do 1080ti ?

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Widzisz, u Niemca nie mogę kupić z płatnością na cztery razy, Pay pal się na mnie "obraził" bo ostatnie piec zakupów spłaciłem w całości drugiego miesiąca wiec ich algorytm poparty francuska myślą podatkowa doszedł do wniosku ze jestem pi********m terrorysta i piorę pieniądze.

Wiec płatności na cztery razy u nich odpadają.

Druga i w dodatku ważniejsza sprawa to Niemiec ma w du**e Europe,

Wir liefern ausschließlich nach Deutschland. Wir bitten Sie daher, eine deutsche Lieferadresse zu hinterlegen.

Wiec jak sam rozumiesz, twoja propozycja mimo ze interesująca cenowo jest kompletnie do du*y.

W Polsce nie kupuje bo rzadko który sprzedawca widział na swoje oczy atlas europy, a jeśli już to myli go z atlasem Marsa i takie tez ceny frachtu mi niejednokrotnie proponowano.

Dla tego tez części do moim wózków zamawiam u Amerykańców. Pomijam już cale qr*a kontenery części wyprodukowanych w malej wiosce w Chinach a zapakowane w opakowania Bosch a sprzedawane przez wąsatych marianow.

 

Druga sprawa to oferta z Polski za 4339 PLN czyli  1011 €, wiec 919 to mimo wszystko mniej (towar+przesyłka+ubezpieczenie), gdzie ze względu na cash-back w Rakuten miałem już uzbierane 238,35% a dodatkowo z samego tego zakupu mam 44,83 do wydania u nich albo do przelania na moje konto w banku.

Co daje, no,  nie może być inaczej 635,82€, no sorry Winnetou ale póki co jestem wyczesany na tej transakcji.

Cash-back w Rakuten działa tak ze część z pieniędzy jakie jesteś zmuszony u nich zostawić sprzedając coś, oddawana jest właśnie kupującemu.

A ze prowizje biorą taka sama jak Ebay to jest się czym dzielić.

 

Wracając do Polski, to najtańsza oferta to Proline i zgadnij co? no qr*a nie widzieli atlasu Europy na oczy.

Druga w kolejności oferta to Allegro, podobnie brak znajomości kontynentu europejskiego.

Reszty mi się nie chce sprawdzać, dam se rękę lub coś ważniejszego uciąć ze będzie podobnie.

 

A na koniec zostawię sobie ciebie.

W którym qr*a mac momencie w moim poście zapytałem o aplacalnosc tego zakupu?

Zapytałem o chłodzenie, tylko qr*a o chłodzenie.

Wiec czytaj co pisze, czytaj.

 

Wracając jeszcze do ceny, to różnica pomiędzy najtańszym modelem dostępnym we Francji a tym jaki kupiłem, na te konkretna chwile to  414€

Za 414 euro mam kompletne AIO do tego modelu  i jeszcze mi zostanie na rozbudowę tego pod mój procesor.

Dla potomnych, do tych modeli nie ma już zastępczych układów chłodzenia powietrzem.

Temat zamknięty.

 

  • Że co, proszę? 2
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Nie no, wszystko jasne. Tutaj każdy umie czytać w myślach i zna historie kredytową tego błazna i jego potrzebę spłacania karty graficznej na ochnaście rat kartą prepaid zakupioną w sklepie dyskontowym z kodem kreskowym promocyjnym z paszportu polsatu, rozumiecie... w taki sposób francuska skarbówka nie uważa go za terroryste, a polska skarbówka nie zarobiła 17 groszy podatku dochodowego więcej który się im złodziejom nie należał, bowiem jak mawiał znany hiszpański eseista Jose Arcadio Morelas, pułkownik, stacjonujący w Amerykańskim Walmarcie rzekł shén me guǐ, czyli what the fu*k, ale wracając do polski to tutaj jak sie kupuje karte graficzną to należy założyć wątek na forum internetowym aby innym o tym powiedzieć, zapytawszy o małe chińskie komory parowe... inaczej nie bangla, genau? 

 

Chory pacjent. 

  • Lubię to 2
  • Haha 2
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...