Skocz do zawartości

Kupno wymiana /walut


Recommended Posts

Jak  tanio i szybko ogarnąć  wymianę  walut PLN-EUR  bez zbędnych kont i ceregieli ?

Kantor stacjonarny wychodzi drogo ..

Myślałem o Revolut/Cinkciarz  z tym ze z Revolut mam złe wspomnienia i doświadczenia   z przed kilku(nastu) lat   gdzie ich  karta była  odrzucana w DE i musiałem płacić Polską ..

 

Potrzebuję  na  wyjazd w Lutym  +1 tys €  w gotówce  

Przeglądałem ofertę cinkciarz.pl   niby   zakłada się konto ,podpina rachunek ,zamawiasz kartę    kupujesz € po 4.30  oni "przelewają"  na kartę  ja mogę wypłacić  za free   €z bankomatu na terenie całej UE .

 

Ktoś korzystał z tego  działa tak fajnie jak opisane ?

 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Przy tak dużej kwocie można negocjować kurs w kantorze. Przynajmniej w mojej okolicy tak jest.

Niby tak  ,ale  w kantorach  co to za negocjacje jak max 0,5-10 gr   u mnie w okolicy kantory sprzedają  euro po 4.70 ... gdzie w internetach widze po 4.35 .to co ja ugram w kantorze 4.55 będzie max  dla tego szukam  rozwiązania w  ekantorach  .

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli kilka lat temu korzystałeś z Revolut, to od tego czasu platforma się rozwinęła. Obsługuje karty Visa, MasterCard. Teraz kurs euro wynosi 4.34, a w cinkciarzu 4.37. Raz mi nie przyjęło karty Revolut w samolocie, a innym razem tak.

 

Z cinkciarza korzystam wiele lat, ale w odwrotnym kierunku - wymieniam euro na PLN, nie mam karty w cinkciarzu. Jeśli chcesz wypłacać kasę z bankomatu, to Revolut ma prowizję, a Cinkciarz ma 2 wypłaty darmowe w miesiącu.

 

Link to post
Share on other sites
Jeśli kilka lat temu korzystałeś z Revolut, to od tego czasu platforma się rozwinęła. Obsługuje karty Visa, MasterCard. Teraz kurs euro wynosi 4.34, a w cinkciarzu 4.37. Raz mi nie przyjęło karty Revolut w samolocie, a innym razem tak.
 
Z cinkciarza korzystam wiele lat, ale w odwrotnym kierunku - wymieniam euro na PLN, nie mam karty w cinkciarzu. Jeśli chcesz wypłacać kasę z bankomatu, to Revolut ma prowizję, a Cinkciarz ma 2 wypłaty darmowe w miesiącu.
 
W planie standard tak to wygląda.42c7907521ed887fe70ab85a008b899a.jpg33dac6139afe53291c88184162dc40c9.jpg
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...