Skocz do zawartości

Monitor robi się czarny.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Alan,

Recommended Posts

Mam problem monitor w losowych chwilach robi się czarny w trakcie użytkowania i trzeba od nowa ponownie uruchomić komputer (inaczej nie ma obrazu) ale komputer caly czas pracuje. Na monitorze żółta dioda brak sygnału sprawdzałem kable wszystko dobrze podłączone. Kabel ten na D przeciwieństwo HDMI. Karta RTX 3080 aorus. Proszę o pomoc! 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, ODIN85 napisał:

Na integrze też tak się dzieje?

Sprawdź na hdmi.

Zmień stery.

Mam ryzena nie mam integry dzieje się tak jak karta jest użytkowana na 100% w losowych momentach. nie mam kabla hdmi

12 minut temu, janek20 napisał:

Coś się przegrzewa na gpu

Co się może przegrzewać karta ma 86 stopni na maksymalnych wentylatorach z otwarta obudowa kartę na allegro kupiłem 3 miesiące temu

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, wrobel_krk napisał:

Hwinfo ściągnij i sprawdź. Karta aby nie z koparki? Mogą pamięci padać/przegrzewać się Gigabyte dawał pady takie co się topiły w miesiąc kopania. W samych grach też mogą już padać:)

Aaa nie wiem może zostałem oszukany i karta z koparki na aukcji allegro pisało że nie.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
W dniu 14.10.2023 o 14:29, wrobel_krk napisał:

Ściągnij hwinfo tam są temperatury pamięci i karty o zobacz.

Sterowniki masz najnowsze?

 

Daj znać jakie temperatury bo przyczyny moga być różne:

https://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/hwinfo-najlepsze-porady/vmengy8

Niestety nie mogę tego zrobić ponieważ niedawno wyslalem karte na gwarancje i zapomnialem ze napisalem tutaj o pomoc wysłałem kartę na gwarancję jak myślisz zrobią mi to? Jeśli mi tego nie naprawia to przyjdę z pomocą tutaj i będę szukał przyczyny na razie zamykam wątek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...