Skocz do zawartości

logitech z-906 pod tv i ps3.


Recommended Posts

witam , na poczatku chciałem kupic jakies kino domowe albo cus ,ale dość nie dawno wyczytałem duzo pozytywnych opini na temat logitecha z -5500 i z-906.

 

co było by lepsze starszelogitechy czy te nowsze. po optyczny do ps3 + po chinch do tv.

 

głownie do gier , pod tv do ogladania .

 

czytalem rozne opinie np. w z -906 mniejszy subofer o iles wat słabszy, duzza roznica cenowa nie niest na allegro za 1250 zł sa z906 .

 

czy z 5500 ? ma wszystkie te same wejscia co z 906. ?

Link to post
Share on other sites

Witam!

Na początek zapoznaj się z tym obszernym artykułem (jeżeli go nie czytałeś) tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

http://pclab.pl/art45774.html

Co do wejść to Z-906 ma o jedno optyczne więcej (toslink) i dodatkowo wejście cyfrowe (RCA).

Ja jestem posiadaczem Z-5500 i nie zamieniłbym ich na nowszy model (słyszałem go w akcji).

Pozdrawiam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

hm , własnie problem w tym ze ja nie słyszałem ani tych ani tych. głownie pod filmy i gry. nie gram duzo , ale zawsze lepsze to niz te 4 malutkie głosniczki w philipsach.z tyłu.

 

genralnie roznica cenowa miedzy z-5500 a z 906 nie jest az tak wielka jak na tak dosc swiezy produkt .

 

myslałem ze nowe lepsze.

 

duzo sie naczytałem o padającym panelu z wyswietlaczem w z 5500 i pilotach.

 

chyba ze zaproponujecie mi jakies kino domowe do tych 1300 zł ktore zagra podobnie. mieszkam u rodziców jeszcze i mam pokój jakieś 16 m 2, dlatego tez nie chce zadnych 5 wielkich kolumn i amplitunera czy czegokolwiek tak duzego co mi zastawi wszystko i jedno obok drugiego bedzie stało. a własnie te jak i tamte logitechy nie sa az tak wielke.

 

głownie chce podłaczyc pod to tylko ps3 i telewizor

 

phillipsa 5405 h 32".

 

moze tez laptopa.

Edytowane przez tomajpocketr1
Link to post
Share on other sites

Przed zakupem też szukałem opinii o Z-5500 i fakt faktem dużo ludzi miało problem z panelem ale to działo się w pierwszych modelach (już dawno nie ma ich w sprzedaży a rozpoznać je można po tym, że satelitki miały nieodpinane kable). Problem też był z trzaskami przy włączaniu światła ale i to zostało załatwione.

Co do kina za 1300zł to żadne plastikowe (bo tylko takie za te pieniądze można kupić) nie zagra lepiej od Logitech'ów a na pewno nie dostaniesz takiej dawki basu :D Tak-wiem, wiem Logitech'y też są plastikowe!

Co do urządzeń ja "ogarniam" TV, PS3 i PC. TV i PS3 podłączone za pomocą kabla Toslink (Z-5500 posiada jedno takie wejście ale można nabyć za około 40zł rozdzielacz sygnału i po problemie) a PC za pomocą koaksjalnego RCA.

Sam planowałem zakup kina z prawdziwego zdarzenia ale nie mam miejsca na kolumny stojące no i nie chcę też pozbywać się moich "zetek" tak więc zakupiłem dodatkową parę satelitek i będę je "wpasowywał" w obudowy z drewna lub MDF'u (jak czas pozwoli to w połowie września, ponieważ pod koniec tygodnia startuje z remontem mieszkania) po dwie sztuki na kanał (wzmacniacz ma zapas mocy także poradzi sobie bez problemu-teraz też mam podłączone po dwie satelitki i wszystko działa bez problemu, nie czuć żadnego niedoboru mocy). Pewnie zostanę zjechany za to wychwalanie ale "zetki" mają tyle samo zwolenników co i przeciwników ^^ ale moim zdaniem za te pieniądze nie znajdziesz nic lepszego a szczególnie gdy nie jesteś wyrafinowanym melomanem i lubisz mocne basy :D

Edytowane przez MekPrzemasMek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dobra dzieki wszystkim , po przeczytaniu recenzji ktora podesłał mi MekPrzemasMek doszedłem do wniosku ze łykam z-5500.

 

chciałem kupic w komputronik ale nie było , na pro-line tez nie , na allegro nieciekawe ceny , i na ceneo zostały zamowione za 1137 + 28 zł kurier (zamowiłem w tym samym sklepie co telewizor) wiec problemów byc nie powinno.podesle fotke jak dojadą , licze ze bede za góra 2 dni.pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...