Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chce zmienić zasilacz w moim złomie którego w przyszłości będę modernizował o lepsze komponenty. niestety nie wiem jaki dać zasilacz żeby nie zmieniać potem.

Myślałem nad takim http://allegro.pl/zasilacz-xfx-core-pro-450w-80-bronze-atx-zabrze-i1754361506.html ale nie wiem czy da rade uciągnąć sprzęt ;/

lub o takim http://allegro.pl/nowy-zasilacz-atx-seasonic-s12ii-bronze-620w-i1762635315.html ale nie jestem pewien który lepszy.

Prosiłbym o rade i propozycje zasilaczy budżet to około 250 zł

Link to post
Share on other sites

Witaj.

Ten XFX jest fajny ale skoro nie jesteś pewien jak mocną konfigurację będziesz miał w przyszłości (pomijam konfigurację CF/SLI) to moim zdaniem lepiej wziąć coś mocniejszego w okolicach 600W. Podany przez Ciebie Seasonic będzie dobrym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy jaki sprzęt kupisz - lepiej kupić zasilacz z całą resztą. Jak już chcesz kupić teraz to tu masz przykładowe :

 

OCZ StealthXStream 2 400W

Tagan BZ PipeRock Series 500W

OCz ModXStream Pro 600W

Corsair CMPSU-650TXV2EU

 

Oba podane przez ciebie zasilacze są dobre, ale drugi może być aż nadto do twojego nowego komputera (tak samo jak większość z podanych przeze mnie)

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się w 100 procentach - jeśli ma kupić teraz to jak najmocniejszy, ale według mnie lepiej byłoby poczekać i kupić coś co będzie w sam raz. Po co ma się moc marnować, lepiej kupić coś wystarczającego i wydać resztę na inne rzeczy (po za częściami do komputera).<br><br>

Edytowane przez kasek_mdc
Link to post
Share on other sites

Lepiej kupić troszkę na wyrost mocy nigdy za wiele sam mam 550w modecom volcano i będę zmieniać na OCZ Z-Series 850W '80 Plus Gold mój obecny ledwo daje rade przy moim configu amd phenom x4 955be@4260 ,radeon 6870 msi hawk @1000mhz,pamięć 5000mhz +2 hdd sprzęt ze średniej półki . Powiem tak zasilacz to podstawa

Link to post
Share on other sites

Eee, no wiesz - tu nie chodzi o ilość mocy Robercie, ale o jakość zasilacza. Gdyby te 550W były od Seasonica/XFX/OCZ/innego dobrego producenta, to spokojnie by wystarczyło. Volcano może nie jest złą serią, ale nie jest też jakiś super. Ot taki średniak. A OCZ Z 850 to poradziłby sobie z powodzeniem z trzema takimi 6870 ;)

Link to post
Share on other sites

Tak szukałem sobie w sieci i stwierdziłem że kupie jednak 550w i mam 2 ciekawe modele jednak nie wiem co lepsze ;/

XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU czy Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze poproszę o opinie który lepszy bo oba sa w podobnej cenie ale cos mnie ten xfx kusi ;)

Edytowane przez ProgShield
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...