Skocz do zawartości

Kilkusekundowe ścinki, dropy fps, kiepski framerate


Recommended Posts

Czasami Podczas zwykłego korzystania, np przeglądanie sklepu steam Komp też potrafi łapać zawiechy więc wtf

5 godzin temu, Lord_Krecitsqa napisał:

@GrabkieN0810na moim 13700K+6950xt Wiedźmin po patchu też nie działa.

Może masz jakieś Hardcore Ultra Hiper+++++ RT włączone.

Nadal mowa o 2 części ? :jupi: Nie mam nic takiego 

5 godzin temu, janek20 napisał:

To nie ma znaczenia . Ludzie swego czasu kupowali za realnie większą kwotę ryzena 1600 z Vega 64 i mieli sieczke

W takim razie jakieś sugestie co można zrobić ?

Link to post
Share on other sites

Z tych screenów ciężko cokolwiek wywnioskować bo rozmazane jak makijaż po basenie, ale furmark może nie dać tych objawów.

 

Taka ciekawostka:

7 godzin temu, janek20 napisał:

radeony mają problem ze stanami oszczędzania energii i narzutem w części gier dx11.

@GrabkieN0810 fortnite ma tryb DX12, sprawdź. Performance mode chyba nadal oparte na DX11 więc między DX11 a performance nie powinno być różnicy.

Natomiast DX12 to powinna być całkiem inna bajka, gdzie problem nie powinien występować.

 

O dziwo w linku powyżej gość mówi że "zależy jak kto ma szczęście" - ja w CS2 na 1080ti nie mam jakichkolwiek problemów.

Chętnie bym sobie takiego AMD na testy wziął :rotfl:

 

O dziwo w CS2 jest cała gama kart, nawet ze stajni NV które powodują wspomniane problemy.

Czyżby to był jakiś poważniejszy bug w sterownikach/biosach czymkolwiek (może jakaś łata w windowsie)?

 

Edytowane przez wid3l3c
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, wid3l3c napisał:

fortnite ma tryb DX12

Właśnie aktualnie mam ustawione dx12 ponieważ na każdej innej opcji jest dużo dużo gorzej i wszystko byłoby cudownie gdyby nie te freezy gry nieszczęsne.

Jeśli w czymś pomoże, moge ustawić hwinfo i pograć troche do momentu ściny, może coś wyjdzie?

@wid3l3c To są te ss z wcześniej. Teraz powinno być coś widać, to przez mój monitor szeroki zapewne

asfasfasfasf.png

asfasfsa.png

Link to post
Share on other sites

Może kiedyś kiedyś sie podmieni aczkolwiek póki co chciałbym jako tako ustabilizować aktualny komputer z waszą pomocą wiara ;P 

Godzinę temu, GrabkieN0810 napisał:

Może kiedyś kiedyś sie podmieni aczkolwiek póki co chciałbym jako tako ustabilizować aktualny komputer z waszą pomocą wiara ;P 

Zainstalowałem starszą wersje sterowników, polepszyło sie jedynie usage gpu (+90) i cpu ok.2%

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...