Skocz do zawartości

Wyskakują korki przez komputer


Recommended Posts

Cześć. Wczoraj podczas normalnej pracy komputera wyskoczyły mi korki. Problem się powtarzał więc sprawdziłem wszystkie możliwości i jest to wina komputera. Listwa normalnie działa, ale jak podłączę wtyczkę od zasilacza to od razu wyskakują korki. Zasilacz z dobrej firmy bequiet 450w Gold a płyta główna to msi b450 a pro max. Wszystko prawie nowe z 2020 roku. Domyślam się że zasilacz do wymiany? Mam nadzieję że płyta główna ocalała.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Stare budownictwo ale z tego co wiem to nowa instalacja. Prawdopodobnie uszkodzenie nastąpiło po stronie pierwotnej zasilacza więc inne podzespoły nie miały prawa ucierpieć. Ciekawe tylko co było powodem. 3 lata jak na zasilacz to bardzo mało. Jaki dobry zasilacz moglibyście mi polecić do mojego komputera? Reszta podzespołów to gtx 1650 super a procesor to AMD ryzen 1600 AF.

Link to post
Share on other sites

Zabawa w elektryka - odpiąć wszystko od zasilacza, podłączyć do wyłączonej listwy, zrobić mostek na wtyczce ATX i włączyć listwę :D

Tylko po co skoro i tak wali :D


Można mimo wszystko z producentem się skontaktować - może to dla niego być cenna informacja co spowodowało usterkę, może zechciałby przeprowadzić "dla siebie" sekcję zasilacza.

Edytowane przez wid3l3c
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...