Skocz do zawartości

Słuchawki douszne bezprzewodowe do 200 zł.


Recommended Posts

Planuję kupić douszne słuchawki bezprzewodowe do 200 zł. Przeznaczenie: muzyka, podcasty, audiobooki, okazyjnie słuchanie radia. Głównie używałbym ze smartfonem. Jak byłoby coś wartego uwagi parę złotych mogę dołożyć. Zależy mi, żeby słuchawki po naładowaniu do pełna trochę jednak pograły ;)

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Nie ma tutaj cudów i zazwyczaj na jednym ładowaniu pożyją 5-6h max w zależności od głośności.

Z dousznych mogę zwyczajnie polecić SoundPEATS Air3. Czasem promocyjnie można za te 2 stówki trafić wersję Deluxe HS, która dodatkowo kodek LDAC.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A słuchawki Soundpeats Air3 Deluxe https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-soundpeats-air-3-deluxe-13115720828?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=ps&utm_term=test&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_pla_pmax_ps&ev_campaign_id=17958848778&gclid=Cj0KCQjwldKmBhCCARIsAP-0rfyDEi8-x-isDFaxiQ5hzxyFUscXl963WEEl91JPmSJCFjLrAdZsJZ4aAptjEALw_wcB  czym się różnią od tych HS?

Jeszcze mam pytanie, te słuchawki mogę naładować dowolną ładowarką? bo w zestawie nie ma. Mam akurat ładowarkę od samsunga 20W.

Jaką charakterystykę ma dźwięk słuchawek Soundpeats Air3 Deluxe? jak ktoś używał to poprosiłbym o opinię :) 

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

1. Wersja Deluxe ma większą pojemność baterii w etui od wersji zwykłej tj. 300mAh vs 220mAh. Także te kilka godzin więcej pociągną słuchawki w ogólnym rozrachunku. Poza tym różnic brak. Wersja HS posiada dodatkowo kodek LDAC, jeśli komuś zależy. Nie jest to gamechanger, ale według mnie warto dopłacić te 20-30zł.

2. Proponuję te słuchawki, bo oferują w swojej cenie właściwie topową jakość dźwięku i ciężko szukać alternatywy bardziej znanych producentów w takiej cenie.

3. Ładowarki nie ma w zestawie właściwie nigdy ze słuchawkami TWS, ja przynajmniej się nie spotkałem, zawsze był to kabelek. Poza tym baterie w słuchawkach są tak małej pojemności, że ładowarka nie ma tutaj właściwie żadnego sensu. Osobiście polecam ładować z gniazda USB laptopa/komputera, ale można też ładować ładowarką.

  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie szrot, bardzo dobre słuchawki i jestem mega zadowolony, świetnie się słucha, jakość dźwięku na bardzo wysokim poziomie, dźwięki bardzo przyjemne. Wszystko bardzo dobrze słychać, każdy dźwięk. Dzięki za polecenie:)

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Trochę tego protestowałem to coś tam wiem Chciałem żebyś się podzielił swoimi spostrzeżeniami, bo ja sam nie mogę w kółko pisać tego samego, bo ludzie wolą, jak więcej osób się wypowie. Mnie potem nikt nie chce czytać, jak ciągle to samo piszę xD Także dzięki, polecam się na przyszłość.



  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.08.2023 o 19:36, Tomi29 napisał:

bo w zestawie nie ma. Mam akurat ładowarkę od samsunga 20W.

 

W dniu 11.08.2023 o 22:15, FeX napisał:

Ogólnie większego znaczenia to nie ma, bo słuchawki (etui) pobiorą sobie tyle prądu ile są w stanie. Ładowanie ich ładowarkami quick charge nie ma sensu, bo nie przyspieszy to ładowania.

odkopie trochę, nie wiem jak z nowymi modelami ale np. SP wyraźnie w instrukcjach do TR2 pisało o tym aby ładować max 1A ładowarkami.

Zajechałam prawdopodobnie tak jedną parę TR2, teraz profilaktycznie ładuję tylko z USB.

Nowsze modele być może już są bardziej przystosowane do ładowarek typu QC, bo nie widzę do w instrukcji do tr3 tego info nie mniej nie polecał ładować TWS jakimiś mocnymi ładowarkami.

 

kaaRFcp.png

 

 

W dniu 15.08.2023 o 18:14, FeX napisał:

Chciałem żebyś się podzielił swoimi spostrzeżeniami, bo ja sam nie mogę w kółko pisać tego samego, bo ludzie wolą, jak więcej osób się wypowie. Mnie potem nikt nie chce czytać, jak ciągle to samo piszę xD Także dzięki, polecam się na przyszłość.

Nie jestem tak w temacie jak Ty FeX, ale sam wiesz że trochę tego budżetowego szpeju przerobiłem i TR3 gniotą w tej kasie i sam na nich teraz siedzę. Wiec wyluzuj, bo co masz polecać skoro na chwilę obecną na próżno szukać czegoś lepszego w tej kasie? :)

 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie zasada jest taka, że im mniejszy prąd tym lepiej dla baterii, szczególnie jak mamy takie małe pojemności. Możliwe, że etui nie ma tak zoptymalizowanego ładowania i lepiej się zabezpieczyć ładowaniem mniejszym prądem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, FeX napisał:

Ogólnie zasada jest taka, że im mniejszy prąd tym lepiej dla baterii, szczególnie jak mamy takie małe pojemności. Możliwe, że etui nie ma tak zoptymalizowanego ładowania i lepiej się zabezpieczyć ładowaniem mniejszym prądem.

 

Normalna ładowarka stertuje przecież z 5V i później negocjuje z urządzeniem protokół ładowania więc to zależy od urządzenia jak jest ładowane a nie ładowarki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...