Skocz do zawartości

Procesor Intel i7-8700k i Pamięć Patriot Viper Steel 4133MHz CL19 16GB


Recommended Posts

Dzień dobry,

Pierwszym przedmiotem sprzedaży jest procesor i7-8700k. Kupiony 01.03.2018 w sklepie Komputronik. Procesor nie był używany od maja 2023. Chłodzony przez AiO NZXT Kraken x62. Na dołączonym zdjęciu widoczne są ustawienia oszczędzające zużycie energii elektrycznej. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to postaram się wykonać inne testy, które potwierdzą, że procesor jest sprawny. Najprawdopodobniej w serwisie komputerowym. Brak gwarancji, nie udzielam rękojmi i proszę o przemyślane zakupy.

Sprzedaż ze względu na zmianę platformy. Wysyłka w opakowaniu zastępczym.

Cena jaka mnie interesuje to 650 zł. Do negocjacji.

Zapraszam do kontaktu.

Najważniejsze dane:

 

Spoiler

Gniazdo procesora (socket) - Socket 1151 (Intel Core 8 gen. Coffee Lake)
Taktowanie rdzenia - 3.7 GHz (4.7 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni fizycznych - 6 rdzeni
Liczba wątków - 12 wątków
Odblokowany mnożnik - Tak
Zintegrowany układ graficzny - Intel UHD Graphics 630
Rodzaj obsługiwanej pamięci - DDR4

Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta - www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/sku/126684/intel-core-i78700k-processor-12m-cache-up-to-4-70-ghz/specifications.html

 

Drugim przedmiotem sprzedaży jest procesor RAM firmy Patriot o taktowaniu 4133 Mhz CL19 i pojemności 16 GB w dwóch modułach po 8 GB. Kupiony 19.06.2019 w sklepie Komputronik. RAM nie był używany od maja 2023. Według mojej wiedzy RAM firmy Patriot objęty dożywotnią gwarancją. Natomiast ja jako sprzedający nie udzielam rękojmi i proszę o przemyślane zakupy.

Sprzedaż ze względu na zmianę platformy.

 

Cena jaka mnie interesuje to 350 zł. Do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta -

 

Spoiler


assets.website-files.com/63b6412d4ef17b35c8b5f9d5/6434b87b54422eed8b3a1c57_PVS416G413C9K_sku_sheet.pdf

lub

viper.patriotmemory.com/products/viper-steel-ddr4-performance-memory-ram-viper-gaming-by-patriot-memory

 

Dodam, że podobne ogłoszenie zamieściłem na platformie OLX. Kto pierwszy, ten lepszy. Na wszystkie produkty posiadam dowód zakupu. Faktura do procesora i paragon do RAMu.

Z poważaniem,
Eftar

IMG_0487.jpg

IMG_0488.jpg

 

ram.jpg

ustawienia.png

Edytowane przez Eftar
dodanie zdjęcia z ustawieniami i informacji o dowodzie zakupu
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...