Skocz do zawartości

50fps w csgo komputer za 4k


Recommended Posts

Witam, niedawno złożyłem komputer z następujących komponentów :

 

  • Chłodzenie CPU Endorfy Fera 5 Dual Fan (EY3A006)
  • Dysk SSD Lexar NM790 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4
  • Obudowa ZENPC 1 | 4x 120mm 
  • Zasilacz Seasonic CORE GM-650
  • Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL16 (KF436C16RB1K2/32) Pamięć Kingston FURY Renegade 32GB (2x16GB) DDR4-3600 Non-ECC CL16 KF436C16RB1K2/32                              335,00zł
  • Gigabyte Płyta główna B550 GAMING X V2
  • Karta graficzna PowerColor Radeon RX 6700 XT Fighter 12GB
  • Procesor AMD Ryzen 5 5600, 3.5 GHz, 32 MB

Zaraz po złożeniu, zainstalowaniu windowsa oraz aktualnych sterowników odpaliłem na próbę gierkę jaką jest cs go, na najniższych ustawieniach i rozdzielczości mniejszej niż fullHD ilość klatek na sekundę wacha się od 40-300 średnio jak i najczęściej jest to około 100fpsow. Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć co poszło nie tak?

Edytowane przez Depilator
Link to post
Share on other sites
51 minut temu, Depilator napisał:

Może tu lepiej widać, niestety strona ma limit 2mb

Wejdź do biosu, włącz profil XMP. Do znalezienia na głównej stronie albo w zakładce Tweaker.

Godzinę temu, Depilator napisał:

aktualnych sterowników

Te instalowałeś też?

https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b550

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Kisiel1314 napisał:

Na swojej konfiguracji 10400F + RX 6700 XT + 32 GB RAM 2666Mhz na monitorze 1440p przd chwilą sprawdzałem na mirage wyciągam okolo 240-250 FPS 

:O to mówią że 4790k to trup co to 10100F go zjada :D

 

Odpaliłem dedmecz na 18 osób i mam 250-300(na midzie) FPS na mirku, tylko rozdziałka wymuszona przez DSR na 2560x1440.

I ustawienia wcale nie są na LOW :)

 

Podobijajmy kolegę :D

 

Sprzedaj padlinę i kup jakiś prawdziwy komputer, z uczuciami i duszą :D

 

A tak na serio.

HWinfo, HWmonitor i trzeba patrzeć jakie są stany GPU, czy jakichś throttlingów nie ma, czy CPU i GPU osiągają pełne obciążenia oraz taktowania.

Odpalić jakieś wypalarki OCCT/P95/Furmark/MSI Kombustor czy co to tam kto lubi.

 

Klatki 50-70 są totalnie niedopuszczalne i musisz się zając tym porządnie.

Najlepiej gierki w oknie odpalić i mieć podgląd na to co HWinfo lub inny program do monitorowania pokazuje NA BIEŻĄCO i analizować.
Od biedy i taki GPU-Z będzie dobre i zakładka sensors, MSI Afterburner też fajnie wykresy rysuje.

Edytowane przez wid3l3c
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie który bios on ma, bo jak F3 to możecie gdybać dalej.
Przez ostatnie dwa lata na gigabyte różnej maści już tak w kość dostałem, że najpierw czekam na F10.

A powinien być chyba f15 do większości który dopiero ogarnia ten burdel w całości.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, AudiAWX napisał:

A ja mam pytanie który bios on ma, bo jak F3 to możecie gdybać dalej. emoji1787.png
Przez ostatnie dwa lata na gigabyte różnej maści już tak w kość dostałem, że najpierw czekam na F10. emoji1787.png

A powinien być chyba f15 do większości który dopiero ogarnia ten burdel w całości. emoji1787.png

Wersja BIOSU jaką posiadam to FB

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, wrobel_krk napisał:

Wczoraj pobierałem sterowniki do gpu pierwsze wersje adrenalin, później tą pro z racji na zaistniałe problemy. Obie wersje bez różnicy, zostałem przy tej pro. A co do XMP, w biosie jest enable na profilu 1 3600mhz

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...