Skocz do zawartości

Konsola czy PC


Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie. Jaki sprzęt się lepiej opłaca kupić do gier?? PC czy konsole..! Jeżeli konsole to jaką Xbox 360 (Elite czy Slim?) czy PS3 ( nie orientuje się w modelach)??

 

Mam już jednego kompa na którym głównie serwuje po necie a teraz szukam czegoś na czym pogram w dobre gry a za 1300zł nie kupie dobrego sprzętu do gier za to konsole tak.. Może jeszcze nawet zostanie na jakiś monitor kto wie.;)

 

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji w co zainwestować.. :pomocy:

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

szukam czegoś na czym pogram w dobre gry a za 1300zł nie kupie dobrego sprzętu do gier za to konsole tak..

 

w tym budżecie - ja bym wolał wziąć xboxa

 

niż PC na którym będzie wszystko cięło

Link to post
Share on other sites

Nie sądze żeby tak było bo by stracili na sprzedaży X-Boxów bo po co kupować Xboxa skoro można kompa na którym pograsz i w gry na pc i na x-boxa. Ja moge ci polecić PS3 jak dla mnie jest świetna. U mnie wszystko ładnie działa tylko po 3 latach używania troche zaczęła hałasować z kolegą wiezliśmy śrubokręty rozkręciliśmy nie wiedzielismy zupelnie jak się to rozkręca :D ale się udało spręzonym powietrzem troche podmuchaliśmy i chodzi jak nowe :D a X-Boxy podobno bardziej hałasują niż PS3. Możesz się w szkole jakichś kolegów podpytać i zobaczyć czy więcej osób ma ps3 czy X-Boxa jak Xboxa to kupuj go a ja PS3 to kupuj Ps3 wtedy będziecie sobie pożyczać gierki u mnie prawie wszscy mieli ps3 a tylko 1 osoba Xboxa :P Niestety ide do gimnazjum i nie będzie tej samej (według nauczycieli najgorszej klasy) ale niektóre osoby z ps3 też idą do tej klasy co ja gimnazjum więc spoko i to ci z którymi się najbardziej koleguje (nie wiedziałem jak to nazwać :D ) Kupuj to co ma większość. Ale się rozpisałem :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Poza tym na pS3 jest też płatny PSN+ więc na jeden ciul wychodzi.

 

Ale co jest lepsze??

Xbox 360 czy PS3??

 

 

 

XBOX360 - mam obie konsole praktycznie od momentu ich powstania.

 

na x-szrocie trzeba płacić abonament aby grać online - uciążające.

na PS3 takiego, że tak powiem, problemu nie ma.

co do ... plebsa:D

nie wiadomo czy odpalisz w W8 gierki z x360, mało prawdopodobne.

 

widzę, że kulig75 ma nowe konto :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Lepiej zrób tak jak ja napisałem podpytaj się w szkole kto ma i czy moglibyście sobie pożyczać gry itp.jak dla mnie Ps3 Lepsze bo kuzyn ma Xboxa a ja ps3 i tak jakby wydaje mi się że trochę ładniej to wszystko wygląda na ps3 niż na Xboxie w sensie grafika w niektórych grach ale w niektórych grach jest też tak że to na Xboxie jest lepiej.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jak wszyscy piszą zeby brał i nikogo się nic nie pytał to ja mówie Bierz PS3 bo można za free grać na multi w każdą gre a na Xboxie jest gównianie bo trzeba płacić.

 

Weź się nie odzywaj.

Link to post
Share on other sites

Jako osoba posiadająca kiedyś Xbox'a 360, a w tej chwili PS3 (na której w ogóle nie gram, bo mam PC od tego, czasami z siostrami w LBP 2 oraz nowego Mortal Kombat popykam :D), mogę Ci doradzić byś wziął PS3.

 

Nie ma konsoli idealnej. Tak jak xbox, tak i playstation ma wady i zalety. Nie będę Ci tylko ich wypisywał, ale w skrócie napisze te dla PS3, które moim zdanie wygrywają.

 

PS3, masz w środku Blue-ray. Dzięki temu, bez problemu oglądasz sobie filmy w 1080p (o ile posiadasz takowy telewizor, bądź monitor co obsługuje tą rozdzielczość). Możliwość grania po sieci za darmo. Oczywiście, usługa PSN jest uboższa od Xbox live, ale nadrabia tym, że możliwość grania po sieci, jest zupełnie ZA DARMO! Dodatkowy kontroler MOVE. Jeżeli Cię coś takiego rajcuje, jest to o niebo lepsze od kinecta, za którego trzeba zapłacić niemałe pieniądze. Nie twierdze, że kinect jest słaby/zły. Nigdy w niego nie grałem. Stwierdzam iż, jest nieopłacalny jeśli chodzi o cenę. I najważniejsza cecha tego wszystkie, to EXCLUSIV'y na daną platformę. To już zależy od gusta. Dla mnie, te z PS3 wygrywają nad xboxem w zupełności! :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...