Skocz do zawartości

Sprzedam StreamFab


Recommended Posts

Ale resztę musisz wykupić, nie jest całość darmowa. Za darmo pobierzesz i zainstalujesz, a resztę kupujesz.

 

Ponieważ nie kojarzę, aby DvdFab dawało coś za darmo z dobrych programów tylko za nie się płaci, tak samo jest z tym, zapłaciłem za niego.

PXL_20230702_204805049_exported_1035_1688339241513.jpg

Edytowane przez Jojo
Link to post
Share on other sites

Ogłoszenie sprzedaży kluczy do gier w tym "gift", przedmiotów wirtualnych, kluczy licencyjnych, oprogramowania, musi zawierać link do aukcji Allegro na której klucze/przedmioty są wystawione. Jednocześnie zakazuje się odsprzedaży kluczy z aukcji charytatywnych Humble Bundle oraz dołączanych do kart graficznych, płyt głównych, procesorów... - regulaminy wewnętrzne Humble Bundle / Nvidia / AMD.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.07.2023 o 20:06, Jojo napisał:

Witam, mam na sprzedaż StreamFab, cena jaka mnie interesuje to 550zł. Pozdrawiam

PXL_20230702_180355557.jpg

 

serio sprzedajesz oprogramowanie które jest dostępne za darmo od kilku miesięcy lol

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

@Ortii https://www.dvdfab.cn/downloader.htm?trackid=headmenu2

Skośnookie 279$ sobie życzą za to. Ciekawe jak z legalnością takiego oprogramowania w cywilizowanych krajach, według mnie to jak najbardziej podchodzi pod piractwo. No chyba że musisz mieć subskrypcję wykupioną żeby móc pobierać, ale wtedy taki soft nie ma zbytnio sensu za te pieniądze. W netflixie można sobie normalnie pobierać materiały do oglądania offline, nie wiem jak w innych usługach.

Link to post
Share on other sites

Musisz mieć subskrypcję w każdym VOD, inaczej nic nie pobierzesz. Netflix tak, ale nie każdy na to pozwala. Z tego co wiem nasze prawo nie zabrania mieć kopii dla siebie po premierze w kraju.

8 godzin temu, Ortii napisał:

 

serio sprzedajesz oprogramowanie które jest dostępne za darmo od kilku miesięcy lol

Za darmo to nic nie pobierzesz póki nie kupisz licencji, tak toi działa, skoro byłoby za darmo to grzyba, by to było do kupienia u producenta.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...