Skocz do zawartości

Recommended Posts

To dotyczy PG Challenge Series ;)

 

Cykliczne liczenie kilka razy w roku, klasyfikacja narodowa i rywalizacja teamowa :menda:

 

Oczywiście są i inne imprezy ale akurat ta jest najbardziej znana / rozpowszechniona, dołącza się do PNT na czas wyścigu.

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

To trzeba tylko do teamu dołączyć czy do jakiegoś projektu? Pracuje 6 dni w tygodniu cały dzień i dziś mam wolne Dołączona grafika więc może będzie mi łatwiej to zrozumieć :D bo tak normalnie nie ma szans :P I czy są z tego jakieś korzyści? - nie żebym o nie zabiegał bo jak trzeba dla samej idei to też fajnie! :D

Link to post
Share on other sites

Warto posmakować wszelkich projektów na platformie BOINC. Można potraktować to jako swoisty benchmark dla stabilności procesora i karty graficznej. O wiele lepiej przetestuje stabilność kompa niż 3dmarki i przy okazji przysłuży się ludzkości. Można sobie ustanowić np. 1000 pkt w każdym projekcie lub 10000pkt jak ktoś ma co najmniej 4 jajowe maszynki.

Pozdrawiam i zachęcam do rywalizacji w ilości projektów.

Link to post
Share on other sites

Tzw. płatności to nic innego jak ilość pkt. za WU ;)

 

A co do Polish National Team sprawa jest banalnie prosta, takiego kolosa lokalne teamy nie przeskoczą więc postanowiłem tam przejść ze wszystkimi projektami. Dodatkowo to jest team National z prawdziwego zdarzenia, nie pomniejszam roli B@P'ków ale jest ostra jazda za pkt. międzynarodowymi. Moje aspiracje są nieco większe więc wybór jest oczywisty...

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

@Imba_

 

co chcesz wiedzieć ? jak działa Boinc wiesz ? za wykonana prace (przeliczone próbki) dostajesz pkt. Projekty różnie pkt - jedne lepiej drugie gorzej - wynika to z wielu czynników. Część osób liczy pewne projekty dla zasady "bo są pożyteczne" (np WCG) inne liczy się bo dobrze "płacą" czyli dają dużo pkt za przeliczoną prace - najlepszym projektem na CPU była tutaj AQUA@home - niestety aktualnie zakończony. Do tego dochodzi jeszcze liczenie na kartach graficznych - przeważnie dużo lepiej punktowane niż projekty CPU. Przykład podkręcona i7 w AQUA wyciagała do 100.000 pkt na dzień, podkręcony Radeon HD4770 robi tyle samo przy mniejszym poborze energii (projekt Dnetc.net lub Moowraper). Z tym że projektów GPU jest kilka - cześć działa tylko na ATI, cześć tylko na NV ale i tak wszystkich (GPU) jest znacznie mniej niż tych CPU.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...