Skocz do zawartości

Corsair 1000D i zestaw wodny


Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
Napisano (edytowane)

Troche testowałem PC i wyszło na to ze kompletny złom na GPU trafiłem :> Więc zrobiłem RMA na piszczące cewki, i dostałem nową cichszą karte lecz nie 100% bez wyjących cewek, ale mogę to zaakceptować. I kręci sie do 3000MHz. Dodatkowo dołożyłem Aquacomputer Flow NEXT by zobaczyć jaki przepływ dają pompy. D5 og Aquacomputer  ma swój cyfrowy przepływomierz i powiem ze tylko maksymalnie było więcej na tym cyfrowym jak na tym Aquacomputer Flow NEXT.

 

20240218-191447.jpg

 

20240218-191541.jpg

 

Przeprowadziłem też testy na 2 zasilaczach. AX1600i i aktualnym HX1500i ATX 3.0 odnośnie wyjących cewek któwy nić nie zmienił i było identycznie na 2 zasilaczach.

 

20240209-104735.jpg

 

Dodatkowo gdy montowałem blok wodny na nową kartę to nie zamówiłem sobie nowych padów i założyłem stare z blokiem   - to to była tragedia jak cewki wyły :D

 

20240220-181317.jpg

 

20240220-181704.jpg

 

Zamówiłem oryginalny set od watercool i do tej pory nie dostałem i jednocześnie zamówiłem na alli UPSIREN 15W/MK i muszę powiedzieć że spełniaja wymagania :)

Nie są klejące z olejem, wysyłka i dostawa ekstremalnie szybka. Dobrze się docinają.

20240220-165302.jpg

 

I teraz testuje z przepływem pomp jakie temperatury itd. Na tą chwile jest na CPU i GPU po 38% i przepływ 131L/h GPU 111L/h CPU wentylatory 900rmp.

Edytowane przez kampers
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...